Rejestracja i logowanie

Biblioteka zaprasza na przedstawienie dla dzieci

Kultura 10-10-2018 Autor: ez./MiPBP
0
Biblioteka zaprasza na przedstawienie dla dzieci

Biblioteka w Kutnie zaprasza po wejściówki na kolejne przedstawienie dla najmłodszych. Tym razem Teatr Wariacja zaprezentuje opowieść o wielkim Polaku Józefie Klemensie Piłsudskim. Spektakl odbędzie się 20 października o godz. 16:00.

”O Ziutku Piłsudskim czyli odzyskana wolność” to przedstawienie o niesfornym uczniu Ziutku Piłsudskim - upartym obrońcy polskiego języka, historii i miłości do Polski, której wówczas nie było.  W spektaklu pokażemy historie z życia małego Ziutka, ucznia oraz młodego wojownika, ojca i wreszcie wodza wyzwolonej ojczyzny. Takich ciekawostek o życiu Józefa Klemensa Piłsudskiego mali widzowie na pewno nie znajdą w podręczniku.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także