Rejestracja i logowanie

[FOTO] Świąteczny klimat w DPS-ie. Stworzyli bożonarodzeniowe kartki w stylu origami

Kultura 04-12-2019 Autor: bnp/Laris
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Ceny w spożywczaku tuż przed Wigilią - JAK U JUBILERA. Ceny mieszkań za kadencji PiS – poszły w górę o 20 %. A czekają nas jeszcze, odwlekane drakońskie podwyżki ceny energii elektrycznej. FIKCJA KTÓRĄ NAS MAMI PiS O tzw. PAŃSTWIE DOBROBYTU MA KOŃCZĄCY SIĘ OKRES PRZYDATNOŚCI. Koniec z robieniem nas w wała.

Przygotowanie wigilijnych potraw będzie o 7 proc. droższe niż przed rokiem. To największy wzrost cen od 12 lat – i to jest wg PiS POLSKA WERSJA PAŃSTWA DOBROBYTU ?

Zawsze znajdzie się takie coś jak ipman któremu wszystko się nie podoba i na wszystkich wokoło będzie szczekał i gryzł.

Co nie przeczy faktom, iż jest drogo, ceny poszybowaly w kosmos....

No i super. Fajnie, że ludzie mogą tworzyć takie fajne rzeczy.

Siema Myhau!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)