Rejestracja i logowanie

[GALERIA] Nowe bajki dla dorosłych Grupy Teatralnej "od jutra"

Kultura 02-03-2018 Autor: jej
8

Historie dziewczyny trzymającej serce w metalowym pudełku, Misia, który szuka sensu życia oraz dziewczynki, która chciała, ale bardzo się bała to kolejna, 44. już propozycja Grupy Teatralnej "od jutra", która dziś miała swoją premierę na deskach Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Cóż to był za wieczór!

Dawno, dawno temu za górami, za lasami i w odległej galaktyce przyszedł czas na 44. premierę Grupy Teatralnej "od jutra" - czytaliśmy w zapowiedzi spektaklu, jednak nie do końca okazało się to zgodne z prawdą. "Chmurny Tryptyk z Trupem w Tle" zdarzyć się bowiem mógł całkiem blisko i całkiem nie dawno.

W obsadzie sztuki wyreżyserowanej przez Dominikę Staniszewską zobaczyliśmy Sandrę Cegiełkę, Justynę Galant, Kingę Maryniak, Weronikę Trzaskowską, Alicję Matuszewską, Julię Czekalską, Magdalenę Ulanowską, Patryka Raczyńskiego, Patryka Kubiaka oraz Błażeja Wilanowskiego. Rolę narratora przyjął Łukasz Kaczmarek.

Nie udało ci się dotrzeć na dzisiejsze przedstawienie? Nic straconego: spektakl będzie grany też jutro o godz. 18:00 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, a bilety w cenie 7 zł nadal są dostępne w kasach KDK, CTMiT oraz ONLINE. Spektakl dla widzów powyżej 15. roku życia.

Zapraszamy!

Komentarze
komentarze (8)
Dodaj komentarz

Dominika gratulacje. Kiedy do roboty weźmie się Kamil ?

Byłem serio wzruszony na ostatniej części, to było piękne

Ostatnia bajka robi mega wrażenie! Gratulacje dziewczyny !

Od dziś chodzę na cmentarz dla fanu

Zdolne chłopaki

Fenomenalnie zagrane, ostatnia cześć perfekcyjna

Czy grał tam ten słynny aktor z Wołynia? :o

O widze Sandra w szol biznesie Sie kryncisz no gratulacje

dodaj komentarz
Czytaj także