Rejestracja i logowanie

Gotowi na kolejny koncert w Moto Pubie? Za miesiąc Proletaryat i Stefan Machel z TSA

Kultura 27-10-2017 Autor: jej
2
Gotowi na kolejny koncert w Moto Pubie? Za miesiąc Proletaryat i Stefan Machel z TSA

Za niecały miesiąc w Moto Pub Garage czeka nas kolejny mocny koncert. Tym razem Proletaryat zagra akustycznie, a wydarzeniu doda ognia Stefan Machel z TSA.

PROLETARYAT to jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: „Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość”, grupa przez wielu uznawana jest za „głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych”.

STEFAN MACHEL - polski muzyk, gitarzysta i basista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Współzałożyciel w 1980 roku pierwszego polskiego zespołu heavy-metalowego TSA. Autor muzyki filmowej i opracowania musicalu Jesus Christ Superstar na potrzeby spektaklu Teatru Muzycznego w Gdyni. 

Koncert odbędzie się 25 listopada. Bilety w przedsprzedaży (od 1 listopada) dostępne są w cenie 35zł, w dniu koncertu - 40zł.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

ciasnocha. bylem ale DEZERTER robil robote. zapraszajcie dalej. jest super.

Trochę drogo zważywszy że nie ma się tam jak ruszyć klimat oczywiście super tylko braki w metrażu jak ciepło to spoko można na dworku browarka wypić słuchając dobrej muzy ale jak leje i zimno to raczej słabo to widze i ta cena też swoje robi .Trochę za drogo.

dodaj komentarz
Czytaj także