Rejestracja i logowanie

Olbrzymie zainteresowanie spotkaniem z Sekielskim. Wydarzenie przenosi się do...

Kultura 17-05-2019 Autor: ksz
34
Olbrzymie zainteresowanie spotkaniem z Sekielskim. Wydarzenie przenosi się do...

Kutnowski Dom Kultury poinformował, że ze względu na ogromne zainteresowanie spotkaniem z Tomaszem Sekielskim, zostaje ono przeniesione.

Tomasz Sekielski od kilku dni jest na ustach mieszkańców całej Polski w związku z jego głośnym dokumentem o pedofilii w Kościele pt. "Tylko nie mów nikomu". Spotkanie z nim w Kutnie odbędzie się 21 czerwca. Pierwotnie zaplanowano je w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, jednak ze względu na olbrzymie zainteresowanie organizatorzy zdecydowali się je przenieść i dziś wiadomo już, że będzie miało miejsce w Kutnowskim Domu Kultury.

- Bilety będą dostępne od poniedziałku - dodają organizatorzy.

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze? W nadchodzących wyborach głosuj na LEWICĘ RAZEM!!!

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze? W nadchodzących wyborach głosuj na KONFEDERACJE!!!

Dzisiaj w kościołach kutnowskich czytano komunikat Biskupa Łowickiego Dziuby odnośnie wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jego Ekselencja wskazuje na kogo głosować, powołując sie na twórców Unii. Grubymi nićmi szyta agitka głosujcie na PiS. Ojcowie założyciele tworzacym podwaliny integracji eurpejskiej powoływali się miedzy innymi na wartości chrześciańskie ale ich interpretacja tych wartości odbiegała od tego co słyszymy na codzień z ust hierarchów i obozu władzy. " Był to przykład "apolityczności" hierarchów polskiego kościoła.

Czy ktoras z matek i babc ,czy ktorys z ojcow i dziadkow swoich kochanych dzieci i wnuczat chcialby przezywac DRAMAT DZIECKA!

Przed wyborami zagrywka. Kto mocniej kopie tym lepsze miejsce na liście?

Co ma pedofilia w kościele do wyborów? Czy duchowni w nich startują? Mają swoją partię? Przepraszam, ale nie widzę związku... Siekielski swoją drogą też nie kandyduje... Zatem łączenie filmu i wyborów uważam za nie trafione...

do pini na wagę z nim pójdzie w jedynce

Nie kpij z wyglądu. Lepiej oceń Jego pracę.

Jakie ma znaczenie , że film pokazano akurat teraz. Kościół chyba nie startuje w wyborach? Pokazana jest w filmie pedofilia w kościele bo taki był zamysł autorów. Pedofilia poza kościołem jest chyba częściej wykrywania bo świeccy sprawcy takich czynów w większości nie są świętymi krokami jak księża. Zastanawiam się też ile z psów wypowiadających się na ten temat obejrzało film

"Obserwujemy jakiś totalny chichot-totalne środowiska POpierające totalną seksualizację dzieci lansujące na każdym kroku zboczeńców LGBT oskarżają o to konserwatywne środowiska-jednocześnie bojkotując zaostrzenie kar dla zboczeńców. Nieprawdopodobne, ale to się dzieje"

Jak wygląda ta seksualizacja dzieci? Bo przecież nie piszesz o tej którą pokazał Siekielski w swoim filmie... Jak wygląda lansowanie się środowisk LGBT na każdym kroku?

Zastanawia mnie jedno-Jaki miał Sekielski CEL żeby przed wyborami do Europarlamentu uderzyć w pedofilię w kościele a ani słowa w filmie nie ma na ten temat w innych środowiskach skoro tam jest PEDOFILOW 97%. Tak wynika ze statystyk.To było uderzenie wiadomo w kogo!!!

Szczerze mówiąc, nie interesuje mnie CEL, ani to jaki będzie miało to skutek podczas wyborów. Najważniejsze, że sprawa została pokazana i nagłośniona. Z konkretnymi nazwiskami księży-przestępców i tych, którzy wiedzieli, a ukrywali prawdę i zamiatali pod dywan. Posyłając dziecko na religię czy do kościoła chcę być pewna, że jest bezpieczne.

Proponuje na stadion bo KDK bedzie za maly .Bilety jednak pour 50 si na pomoc ogiarom pedofilii przeznaczyc!

Haha coś nowego powie??czy wzbudzić jeszcze większą nienawiść...karac i tyle, kazdy ma swoją głowę,

Po winie to może i po winno ale normalnie to chyba nie powinno.Ech....

Kościoła to nie rusza, jakieś tam afery pedofilskie i tuszowanie tych afer. Jak nie odetniemy kościół od pieniędzy, nadal będziemy niewolnikami. Pieniądze to władza i kościół o tym wie.

Scenę trzeba będzie poszerzyć.

niesmieszny i niepotrzebny komentarz

Już cały świat ogląda ten film, jak dowiedziałem się z TVpis. Myślę-że ten film był robiony pod kampanię wyborczą, z resztą przed ostatnimi wyborami, ****y w sukienkach na ambonie mówili na kogo głosować.

A nie można go zamienić na Sumlińskiego, też na S ? 

spotkanie powinno być w Pini

A czy to nie Sekielski spreparował oszczerczy film nt. polskiego naukowca Chrisa Cieszewskiego? Też wszystko się działo w konkretnym czasie i miało uderzyć w konkretną osobę. Nieciekawa postać emoji

Ty też jesteś nie ciekawy ujawnij się

Zamówienie polityczne, w końcu wybory idą... Ciekawe dlaczego nie nakręcił wcześniej podobnego filmu o Polańskim i jemu podobnych. Wtedy może uwierzyłabym, że rzeczywiście chodzi o podniesienie problemu, a nie o jednokierunkowy atak na kościół. Chciałabym, żeby Kutno zaprosiło go na spotkanie jak nakręci podobny film o rabinach i celebrytach.

Kościół to najbardziej- złodziejska,zbrodnicza i pedofilska mafia na świecie. Kościół z Bogiem nie ma nic wspólnego, za zasłoną Boga robi co chce. Od 2000 lat nie płaci żadnych podatków. Polski kościół zaraz po Watykanie, jest najbogatszym na świecie.Polski kościół zaraz po Skarbie Państwa jest największym właścicielem ziemskim. Wszystkie partie całują kościół w ****, a jedna najbardziej liże z językiem, to Katopis. Żaden polityk nie odważy się powiedzieć nic na kościół, bo boi się o swój stołek. Katopis nosi w zębach i na kolanach 19 miliardów zł rocznie naszych pieniędzy. Jest jedna rzecz która zaboli kościół, to pieniądze.Jeśli nie odetniemy kościół od pieniędzy, nadal bez szczelnie będzie robił co chciał.

niepeło może będziesz taki uczony i napiszesz od którego wieku Polska jest krajem katolickim i skąd przyjęliśmy wiarę Rzymsko -Katolicką?

Kampania PO wyborcza hehe, a pedofilia w kościele to tylko kropla w morzu

No rzeczywiscie jest co ogladac-duzo tluszczu,ale zeby za to placic.

I bileciki po 5dyszek????

NA PLAKACIE JEST CENA. BILET 20 ZŁ.

Po winno być za darmo !!!! Po co komuś pieniądze

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także