Rejestracja i logowanie

Raz, Dwa, Trzy i „Ważne piosenki”. Pełna sala w KDK!

Kultura 07-03-2019 Autor: toza
8

Autorzy wielu płyt, wśród których trzy pokryły się platyną, a jedna podwójną platyną. Na swoim koncie mają siedem Fryderyków, w tym w kategorii „Grupa roku”, „Album Roku” czy „Piosenka roku”. W sumie nominowani do Fryderyka byli aż 19 razy. Dziś Kutnowski Dom Kultury gościł wyjątkowych, charyzmatycznych i jedynych w swoim rodzaju artystów – zespół Raz, Dwa, Trzy.

Nie może więc dziwić fakt, że dzisiejszy koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a sala widowiskowa Kutnowskiego Domu Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca.

Zespół Raz, Dwa, Trzy tworzą:

  • Adam Nowak – gitara, śpiew
  • Grzegorz Szwałek – pianino el. , akordeon
  • Jacek Olejarz – perkusja
  • Jarek Treliński – gitara elektryczna
  • Mirek Kowalik – gitara basowa

Zresztą, tych dżentelmenów nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wzruszają publiczność, a każda ich płyta okazuje się być kolejnym sukcesem. Niedawno świętowali też specjalną trasą koncertową swoje 25-lecie, z którą zawitali także do Kutna.

Tym razem usłyszeliśmy ich „Ważne piosenki”. Ten koncert to muzyczna podróż po świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

KDK zaskoczył przybyłych na dzisiejszy koncert dwiema niespodziankami – pierwszą z nich był poczęstunek po koncercie, z kolei drugą dwa zaproszenia dla dwóch osób na kolację. Szczęśliwcy znaleźli je na swoich miejscach w sali widowiskowej. Obie niespodzianki ufundował hotel Inner City.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Uwielbiam wiersze Agnieszki Osieckiej w aranżacji Raz Dwa Trzy.....ehh szkoda, że mnie nie było na koncercie emoji

Fantastyczny koncert.Oprócz wspaniale wykonanych piosenek przez Adama Nowaka , ciekawe solówki na gitarze, trąbce,klawiszach czy perkusji. Już czekam na następny koncert w Kutnie.

To był piękny koncert , szkoda że nie wymieniliście młodego człowieka grającegl na trąbce po prostu wirtuoz , zobaczyłam siebie i męża na zdjęciu na widowni i wcale mi to nie przeszkadza , tak długo czekałam na ten koncert , jestem szczęśliwa i mam do bry czas bo w uszach wciąż mu zyka gra , dziękuję ????????

Tomek Kulas

A czy pokazywanie ludzi na widowni jest tak zabawne dla KCI że muszą to czynić . Ja osobiście sobie tego nie życze.jestem schorowana,po prostu żle wyglądam.Takich jak ja jest zapewne wiele osób.Opanuj sie redakcjo,gdyż robisz ludziom KRZYWDĘ.

Żylak to nerwosol najpierw niech sobie kupi

I Żylak nie nagłaśniał. Bali się plamy?

Ty tam chyba pracujesz (albo pracowałeś) i ból hemoroidów masz człowieku. Ciekawe czy miałbyś odwagę temu gościowi powiedzieć to w twarz. Pewnie nie, dlatego tutaj taki mądry jesteś.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także