Rejestracja i logowanie

„Świat w kolorach” - nagrody rozdane

Kultura 30-11-2017 Autor: ez/MDK Foto: nadesłane
0

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, odbyło się podsumowanie XX edycji konkursu plastycznego "Świat w kolorach”, którego motywem przewodnim tym razem były „Różne oblicza jesieni”.

Konkurs po raz kolejny odbył się pod honorowym patronatem starosty kutnowskiego, a nagrody i wyróżnienia podczas uroczystości wręczali dyrektor MDK Jacek Gałka dyrektor biblioteki Magdalena Konczarek oraz dyrektor wydziału edukacji, kultury i sportu starostwa powiatowego w Kutnie, Iwona Kaca.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu otrzymali podziękowania – dyplomy.
W konkursie wzięło udział uczniowie z 16 szkół z Powiatu Kutnowskiego. Łącznie zgłoszono 207 prac. Do wystawy zakwalifikowało się ich 85.

Wyniki:

Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5

Ernest Wąs – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – I miejsce
Oskar Bednarek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie – II miejsce
Kamil Wasiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie – III miejsce

Wyróżnienia:

Kinga Hofman – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Jakub Najbar – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Szymon Baranowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Gracjan Piasecki – Szkoła Podstawowa w Byszewie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 50 prac.


Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-7

Anna Musiał – Szkoła Podstawowa w Witoni – I miejsce
Jakub Frączek – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicach – I miejsce
Marcin Łapko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach – II miejsce
Julia Kiciak – Szkoła Podstawowa w Byszewie – II miejsce
Julia Antczak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – III miejsce

Wyróżnienia:

Wiktoria Pietrzak – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Zuzanna Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Julia Domaradzka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie
Wiktoria Rosiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie
Anna Kowalewska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 56 prac.


Kategoria III – uczniowie gimnazjum

Ilona Górkiewicz – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – I miejsce
Sabina Królak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie – I miejsce
Julia Przybysz – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Witoni – II miejsce
Mateusz Kaczmarek – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – II miejsce
Karolina Graczyk – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie – III miejsce

Wyróżnienia:

Marta Kudrycka – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach
Irmina Urbańska – Gimn. im. A. Mickiewicza w Żychlinie
Aleksandra Konarzewska – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie
Zuzanna Janczak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie
Kinga Kowalczyk – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 30 prac. 

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Czytaj także