Rejestracja i logowanie

TPZK zaprasza seniorów na spacer po Kutnie

Kultura 09-10-2020 Autor: toza, tpzk Foto: archiwum/poglądowe.
5
TPZK zaprasza seniorów na spacer po Kutnie

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej zaprasza kutnowskich Seniorów do udziału  w  2 spacerach po Kutnie  Bezpłatnie oprowadzi Was przewodnik z TPZK, a na trasie spaceru będą na Was czekały niespodzianki.

Miejscem zbiórki pierwszego spaceru w dniu 10.10.2020 r. (sobota) o godz.16.16 będzie teren przed Dworkiem Modrzewiowym przy ul. Narutowicza 20.

Wszyscy wyruszą spod Dworku Modrzewiowego - siedziby stowarzyszenia i będą spacerować  ulicami Kutna zapoznając się z historią i zabytkami naszego miasta. Spacer będzie trwał około od 1,5 do  2 godzin i będzie prowadzony w tempie dla starszego uczestnika. Po kutnowskich zabytkach  oprowadzać będzie Aleksandra Szafrańska-Dolewska.

Seniorze! Choć na zewnątrz jest bezpieczniej niż w pomieszczeniach, to jednak pamiętaj o maseczce, by zakryć usta i nos  z uwagi na epidemię COVID-19.

Wszystko odbywa się pod hasłem "Seniorze! Weź kijki, chodź z nami na spacer po Kutnie! Przyjdziesz bez kijków -  też będziesz  mile widziany!"                                

Zadanie publiczne  pn.  „Spacerem po Kutnie – nordic  walking dla seniora” jest dofinansowanie ze środków  Miasta Kutno.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

W nocy w Warszawie tłumy ludzi poszły na Żoliborz pod dom karakana, chociaż do jego ochrony została ściągnięta milicja z całego województwa, która pluła gazem. Dzisiaj będzie powtórka i znacznie większe tłumy niż wczoraj. My w Kutnie natomiast nie potrafimy się zorganizować. Społeczeństwo jak cielęta zgadza się na wszystkie decyzje. Pisiory mogą zamknąć szpital, przychodnie, zlikwidować wszystko, odebrać prawa obywatelskie, a duża część mieszkańców Kutna i tak się ucieszy, że Wielki Wódz (chociaż karzeł moralno-intelektualny) tak o nich dba. Ludzie, obudźcie się i wyjdźcie na ulice!

W Warszawie właśnie tłumy ludzi idą na Żoliborz, żeby zatłuc karakana. My też musimy przestać się bać i wyjść na ulice.

sponsoruje zus

TPZK zaprasza kutnowskich Seniorów do udziału w spacerach po Kutnie i łapanie wirusa COVID-19. Życzę udanych łowów.

Niespodzianką będzie kupon na miejsce pod respiratorem

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także