Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Dzieciaki spędziły magiczne (i aktorskie) popołudnie w Bibliotece

Kultura 09-03-2019 Autor: toza
0

Uśmiechy na buziach nie tylko naszych milusińskich, ale także ich rodziców i bliskich. Dziś Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie przeniosła nas w świat magii, czarów, iluzji, a także aktorstwa.

W bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Mama, tata i ja... z książką w teatrze”. Dla dzieci przygotowanie przedstawienie teatralno-iluzjonistyczne „Czarodziejskie Igraszki” w wykonaniu Damatus Studio Magic ART.

No bo zastanówmy się – czy ktoś z nas nie chciałby być czarodziejem? Czy nie pociąga lub nie pociągał nas świat aktorstwa? Dziś dzieci mogły doświadczyć jednego i drugiego, ponieważ scena należała nie tylko do iluzjonisty (swoją drogą – bardzo dowcipnego i utalentowanego), ale także do publiczności.

To znaczy, że dzieci mogły wykazać się swoją wyobraźnią, a każdy dorosły wie, że tej akurat nie brakuje im nigdy. Nasi najmłodsi aktywnie brali udział w przedstawieniu i na własne oczy mogli się przekonać, że każdy może w przyszłości zostać drugim Davidem Copperfieldem.

Kolejne spotkanie teatralne w bibliotece odbędzie się 13 kwietnia. Już teraz w imieniu Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie serdecznie na nie zapraszamy.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także