Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Gra miejska śladami Szaloma Asza

Kultura 04-10-2019 Autor: ez./MiPBP Foto: Anna Augustynowicz/ MiPBP Kutno
1

Blisko setka młodzieży zgromadziła się wczoraj przed budynkiem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie.


Powodem była organizowana w ramach XI Festiwalu Szaloma Asza i przy współpracy z Good Games. gra miejska”Szalom (Asz) z miasta róż”.Wymogiem wzięcia udziału w grze było posiadanie przez graczy smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.


Uczestnicy przemieszczali się po miejscach związanych z Szalomem Aszem i śladami kultury żydowskiej w Kutnie wykonując kreatywne zadania literackie, fotograficzne i inne.Po przejściu całej trasy i zliczeniu punktów, wyłoniono zwycięzców, na których czekały nagrody w postaci bonów podarunkowych o wartości 30 zł do Pizzerii Da Grasso.
Oto ista nagrodzonych zwycięzców:

  • I miejsce: Mikołaj Szymczak, Maria Nodzak, Piotr Muliński, Jakub Sobczyk, Michał Olesiński
  • II miejsce: Jan Józefecki, Mateusz Miszczak, Piotr Kapica, Mikołaj Życzkowski, Szymon Sikorski
  • II miejsce: Natalia Bińkowska, Maria Kozłowska, Antoni Lewicki, Jakub Sujecki, Krzysztof Kuźmiński
komentarze (1)
Dodaj komentarz

Skąd to uwielbienie do narodu który nienawidzi Polskę i Polaków. Do narodu który nas poniża i opluwa wszędzie gdzie się da i jakby mógł to by z nas wycisnął ostatnią złotówkę. Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także