Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Ruszyli miasto!

Kultura 01-10-2018 Autor: agKCI
0

Słoneczna niedziela na Stadionie Miejskim w Kutnie upłynęła pod znakiem sportu - oprócz akademii Widzewa działo się tam jeszcze jedno sportowe wydarzenie -  trening z wykorzystaniem klatki Barbarian Lab, czyli przeszkodowego centrum testowego, które na jeden dzień zawitało do naszego miasta. Ta mierząca 4x9 m konstrukcja jest kombinacją 10 technicznych przeszkód spotykanych na biegach przeszkodowych.

Barbarian Lab, czyli klatka przeszkodowa będzie do dyspozycji odwiedzających przez pół dnia, na zakończenie odbył się trening i specjalny bieg przeszkodowy pod okiem trenerów z grupy Koniuchy OCR.

Biegi przeszkodowe stają się coraz bardziej popularną dyscypliną zarówno w Polsce, jak i w naszym mieście - biegaczom nie wystarczają już tylko biegi, a nowicjusze chętnie sprawdzają swoją kondycję i siłę, które są kluczowe do poprawnego pokonywania przeszkód.

Organizatorzy niedzielnego wydarzenia sport ten chcą promować na skalę województwa - walczą w Budżecie Obywatelskim Województwa Łódzkiego o organizację Qtno Race - czyli biegu przeszkodowego, który miałby się odbyć w naszym mieście. Projekt ma nr 116 Budżetu Obywatelskiego woj. Łódzkiego - Qtno Race czyli bieg przeszkodowy w Kutnie – więcej www.bo.lodzkie.pl. Swoje głosy na projekt można oddawać od dziś do końca miesiąca. 

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także