Rejestracja i logowanie

5 cech, które musi posiadać każdy rowerek dla dziecka

Lifestyle 10-07-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
2
5 cech, które musi posiadać każdy rowerek dla dziecka
Sprzęt dla najmłodszych również musi spełniać pewne standardy lub po prostu wykazywać się pewnymi cechami, które sprawiają, że korzystanie z niego jest o wiele bardziej przyjemne i praktyczne. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, czym musi charakteryzować się rowerek dla dziecka, aby móc myśleć o nim jak o dobrym wyborze.

Odpowiednio wybrana rama

Chociaż geometria ramy ma znaczenie przede wszystkim dla zwolenników ambitnej jazdy rowerem górskim, to niektóre jej aspekty będą równie istotne w przypadku najmłodszych. Do najważniejszych parametrów ramy, które wpływają na wygodę i bezpieczeństwo jazdy, należą:

  • długość rury podsiodłowej,
  • przekrok,
  • długość górnej rury.

Długość rury podsiodłowej często utożsamiana jest z rozmiarem ramy i wpływa na to, jak wysoko maluch będzie siedział w siodle roweru. To z kolei ma wpływ na wygodę pedałowania i bezpośrednio przekłada się na wrażenia z jazdy. Przekrok to natomiast wymiar oznaczający odległość od najniższego punktu górnej rury do podłoża. Smyk musi mieć możliwość stanięcia na płaskich stopach „nad" rowerem, dlatego wymiar ten nie powinien być dłuższy niż wewnętrzna długość nogi dziecka. Długość górnej rury decyduje o pozycji ciała za kierownicą, wpływając na komfort i łatwość prowadzenia roweru.

Lifestyle

Obecność elementów zwiększających bezpieczeństwo

Każdemu rodzicowi z pewnością zależy na wyborze rowerka dla dziecka, który będzie cechował się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Aby tak było, sprzęt powinien być wyposażony w takie elementy, jak:

  • sprawne hamulce,
  • dzwonek,
  • odblaski.

Dobrze działające hamulce pozwolą w porę się zatrzymać, natomiast dzwonek i odblaski stanowią obowiązkowe wyposażenie młodego rowerzysty poruszającego się po drogach publicznych.

Możliwość regulacji

Domeną dzieci jest to, że rosną w zastraszającym tempie. Z tego powodu warto zainwestować w rowerek, który posłuży maluchowi nie przez kilka miesięcy, lecz nawet przez parę lat. Obecnie możliwe jest to dzięki zastosowaniu rozwiązań, które pozwalają na regulowanie różnych elementów pojazdu, w tym przede wszystkim wysokości siodła i kierownicy. Niezwykle praktycznym dodatkiem będzie także kompatybilność z różnymi rozmiarami kół, które można by wymienić, gdy brzdąc podrośnie.

Trwałość i solidność konstrukcji

Młodzi ludzie mają to do siebie, że często brakuje im umiejętności, a przy tym uwielbiają najróżniejsze przygody. Jest to mieszanka, która może kończyć się dziwnymi przypadkami, upadkami i innymi sytuacjami negatywnie odbijającymi się na sprzęcie. Z tego powodu warto wyposażyć urwisa w rowerek, który będzie wytrzymały i bez problemu zniesie wszystko, co przyjdzie na myśl młodemu umysłowi. Podobne modele można znaleźć w sklepie DwaMichaly.pl.

Fantastyczny wygląd

O ile dwuletni bobas nie będzie zwracał uwagi na wygląd swojego dziecięcego rowerka, to dla starszaka będzie on miał niemałe znaczenie. Podarowanie dziecku sprzętu, który będzie mu się podobał (i nie będzie przynosił wstydu wśród kolegów) to klucz do tego, by brzdąc załapał rowerowego bakcyla. Warto więc uwzględnić preferencje malca podczas wybierania konkretnego rowerka dla swojego dziecka.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Szanowni Państwo, Witamy w Sunshine Financial Group; Czy pilnie potrzebujesz pożyczki? Szukasz natychmiastowej pożyczki na wszystkie swoje potrzeby finansowe? Sunshine Financial Group rozwiąże wszystkie Twoje problemy finansowe. Planujesz kupić nowy dom lub samochód lub założyć nową firmę? Och tak, możemy ci w tym pomóc. Teraz nie musisz kończyć swoich planów, ponieważ masz mało gotówki. NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI, GDY ZASTOSUJESZ SIĘ DO NAS - Złóż wniosek w dowolnym miejscu i czasie. - Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny - Pożycz od 10000 do 85 mln zł - Brak ukrytych opłat. - Niskie oprocentowanie 3% - Otrzymujesz szansę na wybranie daty spłaty, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej na okres 1-30 lat. Skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem naszej domeny e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) CO OFERUJEMY Sunshine Financial Group Inc jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup w Europie i na świecie z dużym kapitałem. Sunshine Financial Group Inc realizuje strategię bycia obecnym tam, gdzie znajduje się wzrost, łącząc klientów z możliwościami, które generuje, pomagając firmom rozwijać się, gospodarki kwitnąć, a jednostki realizować swoje ambicje Nasze kredyty są przeznaczone dla osób ze wszystkich sektorów działalności, niezależnie od tego, czy jesteś urzędnikiem państwowym lub prywatnym, osobami pracującymi na własny rachunek, rzemieślnikami, rzemieślnikami, praktykujesz w dowolnym sektorze działalności, jesteś mile widziany, naszym celem jest do poprawy środowiska życia i realizacji projektów w celu wspierania każdej uczciwej osoby w trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami teraz, ponieważ oferujemy coś innego i nie skontaktujesz się z nami. Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) E-mail: (sunshine_fginc@outlook.com) Kontakt z WhatsApp: 00447903159998

Witaj, czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli odpowiedź brzmi tak, skontaktuj się z nami pod adresem MoneyLion za pośrednictwem naszej domeny Hotmail (Money-Lion@hotmail.com) MoneyLion Plus Personal Loans to osobista oferta kredytowa od MoneyLion Inc., bezpośredniego pożyczkodawcy z siedzibą w Nowym Jorku, NY. Założona w 2013 r., MoneyLion Inc. oferuje dostęp do pożyczek osobistych w 80 różnych krajach w Europie, Ameryce, Azji itp. MoneyLion to firma świadcząca usługi finansowe online nowej generacji zbudowana na własnej platformie opartej na danych. Zapewniamy dostęp do pożyczek osobistych i produktów finansowych w całym spektrum kredytowym, dostosowanych do indywidualnych potrzeb finansowych każdego klienta. Skontaktuj się z nami, korzystając z naszej domeny Hotmail, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie kredytowej. (Money-Lion@hotmail.com)

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także