Rejestracja i logowanie

Lubisz spędzać czas z psem aktywnie? Mamy coś dla ciebie!

Lifestyle 11-10-2017 Autor: jej Foto: M. Czerwiński
4
Lubisz spędzać czas z psem aktywnie? Mamy coś dla ciebie!

W Kutnie właśnie rusza grupa miłośników aktywnego spędzania czasu w towarzystwie czworonogów. DogTrekking rekreacyjny, to nic innego jak wędrówka z psem lub psami przypiętymi do opiekuna za pomocą linki amortyzowanej oraz pasa biodrowego lub prowadzony na zwykłej smyczy można go uprawiać czysto rekreacyjnie, traktując jako turystykę z psem. 

Dla kogo jest DogTrekking?

- Odpowiedź jest prosta - dla każdego bez względu na wiek, płeć itd Nie ma też ograniczenia co do psów. Mogą brać udział zarówno psy rasowe jak i wielorasowe, małe, duże. Natomiast wymogiem co do naszych czworonogów jest to aby pies nie był agresywny w stosunku do innych uczestników marszu oraz był zdrowy - informuje Marcin Czerwiński, założyciel grupy DogTrekking w Kutnie.

Zapraszamy do grupy na facebooku:

- Tutaj będziemy planowali terminy spotkań i trasy wycieczek. W późniejszym czasie jak się rozrośniemy to zorganizujemy wycieczki wyjazdowe i może nawet wystawimy drużynę na zawody w dogotrekkingu - zachęca Marcin Czerwiński.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Niech najpierw zaczna sprzadac po pieskach bo wszedzie miny!!!

A ludzkich najwięcej z papierkiem obokp

A co komu w tym przeszkadza ważne żeby miło spędzać czas na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie . Już na prawdę trzeba się przyczepić ze człowiek robi coś fajnego dla siebie i innych . A przy tym dba z całego serca o czworonogi . 

Klub motocyklowy nie wypalił to teraz psy?

dodaj komentarz
Czytaj także