Rejestracja i logowanie

Lubisz spędzać czas z psem aktywnie? Mamy coś dla ciebie!

Lifestyle 11-10-2017 Autor: jej Foto: M. Czerwiński
4
Lubisz spędzać czas z psem aktywnie? Mamy coś dla ciebie!

W Kutnie właśnie rusza grupa miłośników aktywnego spędzania czasu w towarzystwie czworonogów. DogTrekking rekreacyjny, to nic innego jak wędrówka z psem lub psami przypiętymi do opiekuna za pomocą linki amortyzowanej oraz pasa biodrowego lub prowadzony na zwykłej smyczy można go uprawiać czysto rekreacyjnie, traktując jako turystykę z psem. 

Dla kogo jest DogTrekking?

- Odpowiedź jest prosta - dla każdego bez względu na wiek, płeć itd Nie ma też ograniczenia co do psów. Mogą brać udział zarówno psy rasowe jak i wielorasowe, małe, duże. Natomiast wymogiem co do naszych czworonogów jest to aby pies nie był agresywny w stosunku do innych uczestników marszu oraz był zdrowy - informuje Marcin Czerwiński, założyciel grupy DogTrekking w Kutnie.

Zapraszamy do grupy na facebooku:

- Tutaj będziemy planowali terminy spotkań i trasy wycieczek. W późniejszym czasie jak się rozrośniemy to zorganizujemy wycieczki wyjazdowe i może nawet wystawimy drużynę na zawody w dogotrekkingu - zachęca Marcin Czerwiński.

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Niech najpierw zaczna sprzadac po pieskach bo wszedzie miny!!!

A ludzkich najwięcej z papierkiem obokp

A co komu w tym przeszkadza ważne żeby miło spędzać czas na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie . Już na prawdę trzeba się przyczepić ze człowiek robi coś fajnego dla siebie i innych . A przy tym dba z całego serca o czworonogi . 

Klub motocyklowy nie wypalił to teraz psy?

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także