Rejestracja i logowanie

Clubbing po kutnowsku cz. 2

Lifestyle 14-10-2017 Autor: jej
13

Pamiętacie Clubbing po kutnowsku cz. 1? Niemal rok po tamtym pamiętnym wieczorze przyszła pora na część drugą. Wczoraj odwiedziliśmy kilka lokali w centrum. Jesteście ciekawi co się w nich działo w piątek 13-go?

Pierwszym i ostatnim miejscem, które po raz kolejny znalazło się na klubowej trasie był Vabank Old Rock Cafe (ul. Sienkiewicza 2). Co prawda, założeniem wczorajszego wieczoru była wizyta w lokalach, które nie znalazły się w zeszłorocznej edycji clubbingu, jednak miłość do żurku zwyciężyła. Czy jest lepszy sposób przygotowania się na imprezowe atrakcje? Być może... Jednak po co eksperymentować, skoro zdrowy żurek z rockiem w tle na wyciągnięcie ręki?

Później przyszła pora na Game Over (Plac Piłsudskiego 13). Jak sama nazwa wskazuje - można tu spędzić czas grając w planszówki, na konsoli lub automatach. Ale można tu również dosłownie zakończyć grę, a jeśli macie wystarczająco dużo szczęścia - za pół darmo, bo o dodatkowych porcjach napojów wyskokowych decyduje rzut kostką. Dodatkowo właściciele organizują wydarzenia tematyczne - wczoraj np. wielki turniej Fifa 18, a już 26 października wieczór quizów.

Następna w kolejce była Alternatywa (Plac Piłsudskiego 9). Na zdjęciach wygląda znajomo? To wcześniejsza Kutnowianka, która po powiększeniu metrażu i zmianach kosmetycznych dziś oficjalnie otwiera się pod nowym szyldem. Gwoździem programu będzie koncert Stopersów, na który serdecznie zapraszamy.

Na koniec wieczoru zostawiliśmy kolejną świeżynkę - otwartą od kilkunastu dni klubokawiarnię Margo Koster (Plac Wolności 1). Tutaj właściciel z atrakcjami poszedł na całość - gdzie indziej znajdziecie takie miejsce z kącikiem dla dzieci? Można? Można! Wystrój lokalu może wydawać się nieco ascetyczny, jednak dynamiczne zmiany w wizerunku cały czas zachodzą. Kto wie, jak się skończą? Jednak nawet nie wybiegając w przyszłość już dziś można tu dziś ciekawie spędzić czas np. oglądając transmisję meczu na projektorze lub wirując na parkiecie jak nam dj zagra.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

kącik dla dzieci powinien być oddzielony przynajmniej jakąś kurtyną. Raczej kiepsko to wygląda. Dobrze, że w tle nie ma bawiących sie dzieci, to już byłaby żenada żeby nie powiedzieć patologia. Po Tomczaku wszystkiego można się spodziewać... pewnie jeszcze zabiera tam swojego syna

W Margo nawet 16latkowie mogą kupić alkohol. czekam kiedy zainteresują się tym odpowiednie służby.

Przyjrze sie uwaznie ekipie za barem. Pragne dodac ze podczas moich wizyt nic.takiego nir mialo.nigdy miejsca.

najlepsze piekiełko było, kurtura była tam na poziomie

Margo? A co to kur...? Koncik dla dzieci tam sie przyda bo wiekszosc gosci to nawalona gimbaza. Widac z reszta juz przed lokalem. Pani Justyno zastanowcie sie jak zarobic a nie dac zarabiac Zabce ponizej. Aha jeszcze jedno artykol sponsorowany i to widac na pierwszy rzut oka.

Artykuł nie był sponsorowany.

Przyjrze sie uwaznie ekipie za barem. Pozdrawiam

News powstał chyba specjalnie po to żeby promować Margot kostuch

Kącik dla dzieci w miejscu gdzie się spożywa alkohol??!! Paranoja. Powinien być zakaz takich rzeczy. Chcesz się napić piwa ok, ale zostaw dziecko w domu

Barmani w Margo pierwszorzędni

Przypominam ze margo koster ma dwoch wlascicieli. Prosze o tym nie zapominac. Pozdrawiam

"Dwoje", pani Justyno emoji

I tak najlepszy lokal to PRIME klub bilardowy w KUTNIE

dodaj komentarz
Czytaj także