Rejestracja i logowanie

Seniorzy zgłębiali tajniki fotografii

Lifestyle 19-10-2017 Autor: ez/DPS Kutno Foto: nadesłane
4

Po raz drugi kutnowscy seniorzy mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Laris. Tym razem zapoznano ich z podstawami fotografii plenerowej.

Wczoraj (18 października) seniorzy z Kutna brali udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych w ramach programu "Pora na Seniora II". Uczestnikami warsztatów byli podopieczni Domów Pomocy Społecznej i placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu miasta Kutno. Hasło jakie towarzyszyło temu przedsięwzięciu to: "Kutno moje miasto”.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Kombinatorzy od wydłubywania forsy dla siebie, obżerają biednych ludzi, dla złudnego wizerunku te zdjęcia i wstyd!!!!!

Z treści notki w sposób nie budzący wątpliwości wynika, kto był organizatorem " warsztatów". Tak więc "MAJECZKA" - nie udała ci się ........." bajeczka" !!!!

Przede wszystkim nie były to warsztaty zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Laris tylko wewnętrzne warsztaty DPS Krzywoustego więc twoje złościwości są nie na miejscu.A podczas warsztatów Larisa zawsze jest mnóstwo osób bo jest bardzo duże zainteresowanie imprezami.A ty zamiast się zastanawiać skąd idą na to pieniądze sam byś dał/dała kasę dla tych chorych ludzi żeby trochę im umilić to życie.

Okazuje się że tylko sześcioro seniorów z placówek opiekuńczych Kutna i okolic wzięło udział w tzw. warsztatach fotograficznych Stowarzyszenia Laris / chyba to jakieś elitarne stowarzyszenie /. Trudno w to uwierzyć, że ci ofotografowani na wszystkie strony ludzie, zainteresowani są bodaj w stopniu znikomym tym, co owe stowarzyszenie im zafundowało - nie wątpię, że za pieniądze z kasy państwowej.-

dodaj komentarz
Czytaj także