Rejestracja i logowanie

Seniorzy zgłębiali tajniki fotografii

Lifestyle 19-10-2017 Autor: ez/DPS Kutno Foto: nadesłane
4

Po raz drugi kutnowscy seniorzy mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Laris. Tym razem zapoznano ich z podstawami fotografii plenerowej.

Wczoraj (18 października) seniorzy z Kutna brali udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych w ramach programu "Pora na Seniora II". Uczestnikami warsztatów byli podopieczni Domów Pomocy Społecznej i placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu miasta Kutno. Hasło jakie towarzyszyło temu przedsięwzięciu to: "Kutno moje miasto”.

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Kombinatorzy od wydłubywania forsy dla siebie, obżerają biednych ludzi, dla złudnego wizerunku te zdjęcia i wstyd!!!!!

Z treści notki w sposób nie budzący wątpliwości wynika, kto był organizatorem " warsztatów". Tak więc "MAJECZKA" - nie udała ci się ........." bajeczka" !!!!

Przede wszystkim nie były to warsztaty zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Laris tylko wewnętrzne warsztaty DPS Krzywoustego więc twoje złościwości są nie na miejscu.A podczas warsztatów Larisa zawsze jest mnóstwo osób bo jest bardzo duże zainteresowanie imprezami.A ty zamiast się zastanawiać skąd idą na to pieniądze sam byś dał/dała kasę dla tych chorych ludzi żeby trochę im umilić to życie.

Okazuje się że tylko sześcioro seniorów z placówek opiekuńczych Kutna i okolic wzięło udział w tzw. warsztatach fotograficznych Stowarzyszenia Laris / chyba to jakieś elitarne stowarzyszenie /. Trudno w to uwierzyć, że ci ofotografowani na wszystkie strony ludzie, zainteresowani są bodaj w stopniu znikomym tym, co owe stowarzyszenie im zafundowało - nie wątpię, że za pieniądze z kasy państwowej.-

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także