Rejestracja i logowanie

Biurowiec Zduński - znamy wyniki!

Lifestyle 26-10-2017 Autor: agKCI
0

Od września trwał, ogłoszony przez Biurowiec Zduński Kutno, konkurs plastyczny wpisujący się w tematykę modernizacji Rynku Zduńskiego, która rozpocznie się niebawem.

Ogłoszony konkurs związany był z rearanżacją wnętrza Biurowca Zduńskiego.

- Realizując remont przestrzeni, która przez wiele lat zajmowało Biuro Rachunkowe, przeprowadziliśmy także całkowitą rearanżację części wspólnych w biurowcu. Takim sposobem, dodaliśmy do wnętrza klimatu czerwonej cegły, charakterystycznej dla fasady naszego budynku, ale zachowaliśmy także nowoczesne połączenie szkła i stali. Mimo, że naszymi najemcami są poważne instytucje, brakowało naszym wnętrzom kropki nad i - kolorystycznego „pazura”, czegoś niepowtarzalnego. Tak zrodził się pomysł na zorganizowanie konkursu plastycznego „Obraz do biurowca” - komentuje Marta Materek, organizator konkursu.

Biurowiec Zduński to nowoczesna przestrzeń biurowa, oferująca kreatywne lokale z przeznaczeniem na reprezentacyjne biura. Budynek znajduje się w samym centrum Kutna, sąsiadując z kościołem Św. Wawrzyńca, CTMiT i Restauracją Jana. Wkrótce we wnętrzach Biurowca Zduńskiego znajdzie się nagrodzony obraz, którego autorem jest artysta tworzący pod pseudonimem „Adi”.

- Nagrodę główną postanowiliśmy przyznać „Adiemu”, którego obraz olejny na płótnie skradł nasze serca i idealnie wpisał się w preferencje kolorystyczne. Oprócz obrazu, który wkrótce zawiśnie na naszej ścianie, jest także perełka wykonana na kartonie farbami akrylowymi przez ośmioletnią Julię Żak.

- Bardzo się cieszymy, że rodzice zachęcają swoje pociechy do brania udziału w konkursach. To niezwykle rozwijające, a my wspieramy rozwój - dlatego paczka upominków plastycznych zostanie wysłana do Julii w formie nagrody wyróżnienia w naszym konkursie- dodaje Materek.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie przy projekcie patronom medialnym i patronowi artystycznemu Darii Kucharskiej tworzącej pod pseudonimem „Kuharska”. Więcej zdjęć i aktualne dostępności przestrzeni do wynajęcia w Biurowcu Zduńskim, znajdziecie na www.biurowieczdunski.pl i profilu facebook.pl/biurowieczdunski

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także