Rejestracja i logowanie

Cukierek albo psikus - czyli Halloween Party w Hotelu Stacja Kutno

Lifestyle 28-10-2017 Autor: Ogłoszenie
15

Kościotrupy, wiedźmy, zombie i i inne straszne potwory opanowały dziś Hotel Stacja Kutno.  Wśród atrakcji dla dzieci nie mogło zabraknąć zabawy w tradycyjny halloweenowy "cukierek albo psikus", gier i zabaw, malowania buziek i pyszności jesiennych na słodko-słonym bufecie, a także wspólnego śpiewania. 

W imprezie w tym roku wzięło udział aż 60 dzieci w różnym wieku - od tych najmniejszych przebranych za puchate dynie, po starszaków w przerażających strojach zombie.  

Również sam hotel tego dnia zmienił się nie do poznania. Organizatorzy zadbali o najmniejszy szczegół i przechadzając się jego korytarzami hotelu, mogliśmy poczuć się jak na mrocznym cmentarzysku. 

Hotel Stacja Kutno już po raz trzeci przygotował Halloween Party dla dzieci i wygląda na to, że impreza na stałe zagości w kalendarzu hotelowych atrakcji. Do zobaczenia za rok!  

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Diabelskie święto,uczą od małego potem dojżewanie i chłopcy jak chcą mogą się bzykać ze sobą bo tak można i na zachodzie modne a my jesteśmy w eu,a ciapate nasze dziewczynki,-tolerancja, a dzieci niech dzwonią na policje na rodziców bo mają prawo,ci nauczyciele to są debil..gorsze od POpaprańców,sami maja dzieci,kultura zachodnia niszczy naszą rodzinną wraz z wychowaniem dzieci a potem płacz,że córka w ciąży ale kocha koleżankę.

Niech głupie baby dynie wsadzą sobie w p,,,,,kę!

Oklapłe cioty, wypad od dzieciaczków, a kysz, wiedźmy!!!! Sio!!!!!!!!!!!!!!!

Ta stara gruba co dzieci maluje to prawdziwa zmora, obrzydłe głupie babska !

idź pan w ch.. z tym halołyn , szatańskie święta

jaki hotel taka impreza. bez szału

Znów małpowanie zachodu... czy my nie mamy swojej kultury tylko zawsze trzeba naśladować innych...

A kto Ci, matołku, broni?

Zabawianki, wypierdzanki dla bezmuzgowców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zapomnij o różańcu o 18.

słownik ortograficzny się kłania Pani Filozof...

A święto ku czci bogini Kali kiedy będziemy obchodzič?

I co w związku z tym, że bar z alkoholem ??? PrZecież dzieci z niego nie korzystały ! Zawsze się znajdzie się jakiś mądrala

Halloween Party dla dzieci a na zdjęciu bar z alkoholem ...

Nie rozumiem, w czym jest problem i o co chodzi. Ze względu na święto ekipa miała to wszystko ściągnąć? Proszę mi uwierzyć na słowo, alkoholu jest tam bardzo dużo i różnego rodzaju, wybór rozmaity. Więc karkołomna praca, bez najmniejszego sensu, a dzieci ? Raczej nie podchodziły i nie prosiły o kamikaze, miały wiele innych atrakcji.

dodaj komentarz
Czytaj także