Rejestracja i logowanie

Konkurs fotograficzny „Misiowe czytanki”

Lifestyle 30-11-2017 Autor: jej / A. Mikołajczyk, Biblioteka Pedagogiczna w Kutnie
1
Konkurs fotograficzny „Misiowe czytanki”

Biblioteka Pedagogiczna w Kutnie wydłuża termin przysyłania zdjęć na konkurs „Misiowe czytanki”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich mieszkających na terenie powiatu kutnowskiego., szczególnie do rodziców, by zachęcić do czytania dzieciom książek o misiach i spędzania wolnego czasu na zabawach z książką.

Tematem konkursu jest zdjęcie przedstawiające osobę (lub grupę osób) czytającą książki o misiu. Na fotografii powinna być uwidoczniona książka, w sposób umożliwiający rozpoznanie, że jej bohaterem jest miś (Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddingdon lub inny niedźwiadek). Zdjęcie w wersji elektronicznej należy przesłać na adres kutno@pbw.lodz.pl. Uczestnik może nadesłać tylko jedną fotografię, której wielkość nie przekracza 10 MB.

W temacie maila należy wpisać „Misiowe czytanki”, a w treści podać imię, nazwisko  i telefon kontaktowy autora zdjęć. Przed przesłaniem maila konieczne jest przeczytanie regulaminu konkursu dostępnego na stronie http://www.pbw.lodz.pl/Kutno-aktualnosci.htm.

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

Na zdjęcia czekamy do 3 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także