Rejestracja i logowanie

Mikołaj znów zawitał do Basiora

Lifestyle 07-12-2017 Autor: jej
3

Po raz kolejny Święty Mikołaj zrobił sobie przystanek w zajeździe Basior. Tutaj, jak co roku, dzieci z gminy Krośniewice zostały hojnie obdarowane, a wszystko w duchu sportowej rywalizacji.

Jak co roku akcję wspierała Państwowa Straż Pożarna oraz Diamond Dogs (dawniej GRS RANGER Kutno). Nie obyło się również bez konkursów sportowych i wiedzy, np. przeprowadzonych przez radną Ewę Stolarczyk (mg. Krośniewice). Chętnych do udziału nie brakowało, a wygrać można było m.in. karnety na zajęcia taneczne szkoły tańca Alibi, wejściówki do Aquaparku i do Fikolandu czy gadżety od Cyberkultury.

Ostatnim punktem wieczoru był obdarowanie wszystkich dzieci paczkami przywiezionymi przez Mikołaja oraz wspólne zdjęcia. W najważniejszą rolę wcielił się nie kto inny jak radny Tomasz Walczewski:

- Na paczki, jak co roku, przeznaczyłem równowartość trzech diet radnego. Znalazły się w nich przepyszne słodycze, napoje i owoce - komentuje.

Warto zaznaczyć, że koszty, jakie ponieśli rodzice wynosiły tylko ich dojazd do zajazdu.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Gwoździem programu był;Chyby Edd ;

Brawo Tomku

Wspaniała tradycja,super atmosfera i wiele radości dla Naszych dzieci

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także