Rejestracja i logowanie

Co w modzie piszczy? - Hitem kicz

Lifestyle 08-05-2017 Autor: jej Foto: Marcin Stróż
4
Co w modzie piszczy? - Hitem kicz

Dziury, poszarpane nogawki, kabaretki... choć dla niektórych widok co najmniej drażniący, w nadchodzącym sezonie będzie częstym na ulicach nie tylko Kutna. I to bynajmniej z powodu podwyżek cen w sklepach. Taka moda! i jej gorące hity na sezon wiosna/lato 2017.

Co jeszcze? O odpowiedź poprosiliśmy lokalną stylistkę i make-up artystkę, która podbija ogólnopolski rynek pracując z największymi celebrytami znad Wisły - Jagę Gortat.

- Wyższe stany równo w spodniach, jak i spódnicach, krótsze góry, czapki z daszkiem... Brudny kicz lat 80. krótko mówiąc.

Jak się okazuje nie do końca brudny, bo kolorystyka będzie czysta i jasna: róż, beż, biel.

Biel i wysokie temperatury nie raz na naszych ulicach kończą się skarpetkami w tym kolorze i sandałami, które mimo fali internetowego hejtu nadal nie są obcym zjawiskiem.

-  Mi się podoba takie połączenie. W czasach, kiedy w modzie wymyślono już wszystko, granica obciachu została przesunięta bardzo daleko - komentuje Jaga Gortat. -  Tradycyjnie w linii dla dojrzałych kobiet są też kobiece fasony, a w nich przezroczystości, hafty, kwiatowe wzory i ornamenty oraz warstwowość.

Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się na zakupy lub odszukać z zakamarków szaf ubrania sprzed 30 lat, co może okazać się strzałem w dziesiątkę.

- Polecam zakupy w sklepach z używaną odzieżą, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki za niewielkie pieniądze. Przy tym zyskujemy pewność, że nie spotkamy kogoś w tym samym stroju, co potrafi popsuć humor nie jednej kobiecie - kończy stylistka.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

widac, ze kutnianki nie maja gustu za grosz, potwierdzają tylko, że to ciemnogród, zaglądam tam czasem słuzbowo no i te kutnianki z którymi się umawiam na przygodny seks niestety też nie potrafią się ubrać, dobrze, że chociaż potrafia poszukać seksu na boku, aczkolwiek brak im tez umiejetnosci

Dopóki ciemnogród będzie nazywał innych ciemnogrodem, to z tego ciemnogrodu się nigdy nie wyjdzie. Co to za głupie sformułowanie w ogóle? Można było to napisać normalnie, bez jadu, ale po co?

W takim ciemnogrodzie jakim jest Kutno żadna moda nie przejdzie, ludzie w Kutnie nic w życiu nie widzieli i każda stylizacja dla nich jest czymś niepojętym.. Wystarczy że dziewczyna wyjdzie w spodniczce, szpilkach to zaraz zrownana jest z dziwka.. A co tu mówić jeszcze o kabaretkach? Normalne rajstopy ale w Kutnie nie będzie się w nich dało wyjść bo zaraz będą wytykac palcami..

Co za głupoty tutaj zmyślasz? Gdzie ty mieszkasz? W Dąbrowicach? Bo w Kutnie widuję wiele fajnie ubranych kobiet.

dodaj komentarz
Czytaj także