Rejestracja i logowanie

Dłuższy stosunek - sztuka kochania

Lifestyle 06-08-2018 Autor: Ogłoszenie
9
Dłuższy stosunek - sztuka kochania

W Internecie często spotykamy reklamy środków przedłużających stosunek seksualny. Już sama liczba takich preparatów sugeruje nam, że musi istnieć jakiś problem. Żeby dokładnie zrozumieć na czym ten problem polega, ustalmy ile trwa przeciętny stosunek. Następnie przyjrzyjmy się co daje wydłużony stosunek seksualny kobietom, a co mężczyznom

Jak długi powinien być stosunek?

Oczywiście nie ma żadnego ustawowego czasu trwania stosunku, jednak na podstawie danych statystycznych można stworzyć pewną roboczą teorię. Według niej krótki stosunek (żartobliwie nazywany „szybkim numerkiem”) może trwać kilka minut. Obliczono, że w sprzyjających warunkach cztery minuty mogą wystarczyć zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie do osiągnięcia satysfakcji. Jednak w zwyczajnej sytuacji wskazane jest przedłużenie stosunku.

Stosunek średniej długości, czyli taki „zwyczajny”, może trwać kilkanaście minut. Jeżeli trwa powyżej 20, to nadal pozostaje w tej samej strefie. O długim lub wydłużonym stosunku mówimy wówczas, gdy trwa on powyżej pół godziny. Oczywiście zdarzają się też o wiele dłuższe, jednak nie znaczy to wcale, że taki wyjątkowo długi stosunek będzie bardziej satysfakcjonujący, od tego półgodzinnego.

Lifestyle

Źródło: https://wiecejmeskosci.pl/przedwczesny-wytrysk-przyczyny-leczenie

Dłuższy stosunek dla mężczyzn

Większość mężczyzn nie potrzebuje zbyt wiele czasu na osiągnięcie orgazmu. Wiąże się to z wieloma czynnikami, ale przede wszystkim z tym, że wytrysk daje większości mężczyzn ukojenie. Niekiedy w sytuacjach stresowych, lub gdy mężczyzna nie potrafi jeszcze panować nad swoim popędem, występuje zaburzenie seksualne, określane jako przedwczesny wytrysk.

- Sposobów przedłużenia stosunku jest naprawdę sporo. Do najprostszych należą prezerwatywy nasączone środkiem opóźniającym wytrysk oraz tabletki na bazie wyciągów z ziół, witamin i minerałów. Istnieją również specjalne ćwiczenia mające na celu przedłużenie stosunku. Warto z nich skorzystać bo dodatkowym profitem są intensywniejsze i bardziej zadowalające orgazmy - czytaj więcej …

Jeżeli jest to zaburzenie, to wymaga kontaktu z seksuologiem. Jednak najpierw można starać się przedłużać stosunek w naturalny sposób, powodując opóźnienie wytrysku. Najlepiej jeżeli udałoby się to osiągnąć drogą samokontroli.  W przypadku mężczyzn dłuższy stosunek wiąże się zazwyczaj z silniejszą erekcją i mocniejszymi doznaniami podczas orgazmu. Członek jest też szybciej gotowy do dalszych działań.
Satysfakcja seksualna często związana jest przede wszystkim z komunikacją i z umiejętnością wzajemnego dogrania swoich potrzeb i możliwości. Pozwala to wyzbyć się niepotrzebnych kompleksów i wybrać najlepsze możliwe rozwiązania, które zadowolą oboje partnerów.

Dłuższy stosunek dla kobiet

Choć prawdą jest, że większość rzeczy związanych z seksem rozgrywa się tak naprawdę w mózgu, który kontroluje układ nerwowy, to jednak nie da się ukryć, że czas trwania stosunku seksualnego jest dla wielu kobiet bardzo istotny. Przede wszystkim łączy się to z faktem, że kobiety potrzebują trochę więcej czasu, żeby osiągnąć orgazm. Dłuższa stymulacja stref erogennych daje zatem o wiele większą satysfakcję z seksu.

Przeczytaj koniecznie: Wpływ przedwczesnego wytrysku na związek

Oczywiście sprawa nie jest taka prosta, ponieważ wiele kobiet skarży się na to, że zbyt długi stosunek seksualny również nie jest dla nich satysfakcjonujący. Wiele zależy więc od indywidualnych potrzeb, a niekiedy również od aktualnej kondycji psychofizycznej. Zdarza się, że mężczyźni, którzy celowo przedłużają stosunek, uważając, że da to większą satysfakcję partnerce, przesadzają, przez co zamiast bardziej ją rozpalić, najzwyczajniej po prostu ją nudzą.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Gdzie takie dobre masaże robią? emoji

Od kiedy zdecydowałam się na wizyty u masażysty erotycznego, moja satysfakcja z seksu jest nieporównywalnie większa. Polecamemoji

W teorii ciekawie tantra się przedstawia, a można wiedzieć czy ten specjalista gdzie z okolic Kutna? Prosiłbym o nazwisko emoji

Ja chędożę żonę przez dwie godziny zanim skończę. Żona jęczy i krzyczy, sąsiadki się uśmiechają pod nosem jak je mijam gdy wychodzę do pracy i z niej wracam.

Żona jęczy i wzdycha z nudów a sąsiadki się rżą z idioty z brakiem popędu.

A sprawdziłeś już co robi twoja żona żeby się nie nudzić? Jak ty się w ościeżnicach mieścisz, sprinterze? emoji

Co za dużo to nie zdrowo emoji A tak całkiem na poważnie to nie liczy się długość stosunku a jego jakość, ważne, żeby żona była zadowolona, pozdrawiam emoji

Jest jest, kobieta jak nie jęczy w nocy to w dzień warczy.

Przedwczesny wytrysk to jeszcze nie koniec świata, gorzej jak zaczynają się problemy z potencją, wtedy nici z zabawy emoji tak na pocieszenie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także