Rejestracja i logowanie

GR-7 - szybki i skuteczny sposób na przedwczesną siwiznę

Lifestyle 09-04-2018 Autor: Ogłoszenie
0
GR-7 - szybki i skuteczny sposób na przedwczesną siwiznę

Problem siwych włosów dotyka dużą część naszego społeczeństwa. Obciążenie genowe sprawia, że nawet młodzi ludzie zmuszeni są szukać rozwiązań, by przykryć tę wadę w swoim wyglądzie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety ujmują sobie lat, zachowując naturalny kolor na głowie. Taki młodzieńczy efekt wpływa silnie na nasze samopoczucie – maskujemy siwe włosy by zyskać pewność siebie i przedłużyć sobie beztroskę, związaną z szalonymi latami młodości.

Pierwszym pomysłem ludzi, których dopada przedwczesna siwizna, jest skorzystanie z ogólnie dostępnych farb do włosów. Półki drogerii aż uginają się od różnych odcieni, jednak dobranie koloru idealnie zbliżonego do naszego naturalnego jest zadaniem piekielnie trudnym. Zwłaszcza u mężczyzn, farbowanie włosów zamiast zniwelować w otoczeniu efekt siwych włosów, tylko go uwypukli. U kobiet sprawa jest nieco mniej drażliwa, jednak nie każda z pań chce stosować farby, które mogą niszczyć włosy.

Jedz zdrowo i wysypiaj się - pierwszy krok w kierunku zahamowania siwizny

Siwizna to nic innego, jak zmniejszenie się ilości melaniny w cebulkach włosowych. Zahamowanie jej syntezy wynika, jak wcześniej wspomniano, z uwarunkowań genowych, lecz jest to tylko jeden z powodów. Nieodpowiednia i mało zrównoważona dieta (brak sprzyjającej zdrowiu suplemetnacji przy intensywnym trybie życia), nadmierny stres, niedobory snu – wszystkie one mogą wpływać na zmniejszenie się ilości melaniny i sukcesywne siwienie.

Lifestyle

Czy proces siwienia jest odwracalny?

Zakładając, że nie maskujemy siwizny farbą do włosów – czy jest szansa, że niechciany szron pokrywający naszą głowę można przywrócić do stanu pierwotnego? Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki zastosowaniu nowego na rynku preparatu o nazwie GR-7 Professional. Ten silnie promowany na europejskim rynku produkt pochodzi z Polski. Jego skład opiera się prawie wyłącznie o naturalne składniki, między innymi korzeń łopianu czy skrzyp polny.

Jak to działa? Otóż GR-7 nakłada się na głowę (nie na włosy), przez kilka lub kilkanaście dni, raz lub dwa razy dziennie. Długość stosowania tego preparatu jest uzależniona od indywidualnych uwarunkowań – np. od grubości włosa lub jego naturalnej barwy. Przeprowadzone przez EUROFINS badania dowiodły, że widoczne efekty stosowania GR-7 widać już po 7 dniach, a cała kuracja zamyka się w około 25 dniach. W czasie stosowania preparatu nie odnotowano żadnych uciążliwych efektów ubocznych, jedyny dyskomfort wynika z faktu, że w trakcie kuracji nie zaleca się myć włosów.

Lifestyle

GR-7 wprowadzony na głowę wnika wgłąb skóry, trafiając także do mieszków włosowych, czyli tam, gdzie znajduje się melanina. Opracowana receptura z mieszanki ziołowej wpływa pozytywnie na proces syntezy melaniny – rozpoczyna się jej zwiększona produkcja. W efekcie włosy, które na naszej głowie mają już kolor siwy, będą wracały do swojej pierwotnej barwy.

Produkt GR-7 Professional jest do nabycia w sklepie internetowym. Można się z nim zetknąć także w salonach fryzjerskich, ośrodkach SPA i gabinetach trychologicznych. Kupicie go również bezpośrednio od producenta na stronie www.gr-7.eu.

Lifestyle

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także