Rejestracja i logowanie

Jak zaaranżować ściany w przedpokoju?

Lifestyle 18-11-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
0
Jak zaaranżować ściany w przedpokoju?
Przedpokój jest wizytówka domu. Jest to ta część domu, którą widzą wszyscy, którzy nas odwiedzają. Warto tak zaaranżować przedpokój, by już od pierwszej chwili zachęcał do wejścia. Jak ozdobić przedpokój, by był elegancki i ciekawy?

Przedpokój to bardzo trudne miejsce do aranżacji. Bardzo często nasze przedpokoje są długie, wąskie i mało ustawne. Ściany są często jedynym miejscem, gdzie możemy umieścić elementy ozdobne. Warto to wykorzystać i za pomocą obrazów na płótnie wprowadzić powiew świeżości do wnętrza.

Galeria w przedpokoju
Ciekawym rozwiązaniem, które bardzo dobrze sprawdza się w przedpokojach jest zaaranżowanie galerii składającej się z niewielkich obrazów. Obrazy na płótnie do przedpokoju nie mogą być jednak zbyt różnorodne kolorystycznie. Jednolita kolorystyka nie pozwoli na wprowadzenie chaosu, który zmniejszy optycznie przestrzeń.

Więcej znajdziesz na https://www.wydrukinasztuki.pl/foto-obrazy-na-plotnie/przeznaczenie/do-przedpokoju

Więcej znajdziesz na https://www.wydrukinasztuki.pl/foto-obrazy-na-plotnie/przeznaczenie/do-przedpokoju

Ciekawie wygląda połączenie obrazów na płótnie z jednym dominującym kolorem, który będzie motywem przewodnim przedpokoju. Sprawdza się w tym założeniu wprowadzenie kontrastu. Obrazy kontrastujące z kolorem ścian wyglądają bardzo ciekawie i przyciągają uwagę odwiedzających. Biała kolorystyka ścian powiększy optycznie przedpokój, a czarno-białe obrazy na płótnie urozmaicą ścianę. Taki przedpokój sprawdzi się w mieszkaniu urządzonym klasycznie, w stylu skandynawskim, czy nowoczesnym.

Miejsce przy drzwiach
Bardzo często skrawek ściany przy drzwiach jest jedynym miejscem, które można zagospodarować. Obrazy na płótnie do przedpokoju umieszczone wertykalnie dadzą bardzo ciekawy efekt. W takiej kompozycji bardzo dobrze wyglądają obrazy współczesne. Trzeba pamiętać, że takie rozlokowanie obrazów wymusza ich identyczny rozmiar oraz oprawę.

Duży obraz w aranżacji przedpokoju
Szczęściarze, którzy mogą pochwalić się przedpokojem pokaźnych rozmiarów, mogą pozwolić sobie na większą swobodę w wybieraniu obrazów do przedpokoju. Przedpokój, który jest szeroki oraz często otwarty na salon można udekorować jednym, dużym obrazem. Obraz na płótnie do przedpokoju stanowi jedyną ozdobę przedpokoju. Nadaje mu charakter i określa styl.

W takiej aranżacji obraz na płótnie jest najważniejszym elementem dekoracyjnym przedpokoju. Jeżeli przedpokój łączy się z salonem to również ta przestrzeń powinna być spójna z estetyką przedpokoju.

Dobrze dobrany obraz w przedpokoju będzie elementem dekoracyjnym, który nada styl oraz wyróżni nasze mieszkanie. Obrazy, plakaty, grafiki, czy fotografie to element dekoracyjny, który z niewielkiej przestrzeni przedpokoju może zrobić ciekawe miejsce, które będzie charakterystyczne, a nie nudne i nijakie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także