Rejestracja i logowanie

Jaka ładowarka samochodowa?

Lifestyle 23-03-2020 Autor: materiał zewnętrzny
0
Jaka ładowarka samochodowa?
Ładowarka samochodowa to przyrząd pozwalający na podpięcie wielu urządzeń peryferyjnych, które można szybko doładować jak i korzystać z nich podczas jazdy (jak lokalizator GPS). Ładowarka samochodowa to niewielki koszt, a spektrum możliwości do jej wykorzystania jest bardzo szerokie. Najczęściej stosuje się ją podładowania lub naładowania telefonu. Dzięki temu dodatkowi ma się zawsze pewność, że po dojechaniu do punktu B będzie się miało smarfon z satysfakcjonującym poziomem paska energii.

W przypadku kupna ładowarki samochodowej zawsze warto stawiać na jakość. Robienie drastycznych skrótów dla chwilowej oszczędności biorąc pod uwagę, że ma ona często obsługiwać sprzęt wartości kilku tysięcy złotych nie jest dobrym krokiem.

Jaką ładowarkę wybrać?

Gdy nie jest się zaznajomionym z licznymi modelami dostępnymi na rynku warto jest zwrócić się w stronę rekomendacji oferowanych przez duże sklepy jak np. Świat Baterii. Oferowane tam ładowarki samochodowe to sprawdzone propozycje, które szybko wpiszą się potrzeby nowoczesnego kierowcy. Green Cell Ładowarka Samochodowa USB-C Power Delivery PD i USB Quick Charge 3.0 będzie zakupem, który tchnie szybki zastrzyk niezbędnej energii w posiadany sprzęt. Ta ładowarka samochodowa posiada 2 podświetlane porty ładowania (USB-C oraz USB Quick Charge 3.0). Dzięki funkcji Power Delivery możliwym jest ładowanie nawet do 5x szybciej laptopów, telefonów oraz innych urządzeń mobilnych. Przykładowymi urządzeniami obsługującymi Power Delivery są: Dell XPS 13, Google Pixel, Google Pixel 2, iPhone 11 / XS / X / XR, iPad Pro, MacBook 12, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10 / S10+ i wiele innych. Będzie to inwestycja, która się zwróci na wielu poziomach pozwalając skorzystać z pełniejszego potencjału swoich urządzeń w czasie jazdy i tchnąć w niej niezbędny zastrzyk świeżej energii.

Ładowarka samochodowa dodatkiem priorytetowym

Dziś telefon jest używany z o wiele większa częstotliwością, w rezultacie często musi być on ładowany przynajmniej raz dziennie. Często przed rozpoczęciem podróży zapomina się doładować ten witalny, codzienny dodatek. Efektem jest dojechanie na miejsce z rozładowanym telefonem lub bardzo niskim stanem paska energii. Trzeba wtedy w pośpiechu szukać najbliższego gniazdka, które nie zawsze jest dostępne – np. gdy jedzie się na wakacje. Ładowarka samochodowa rozwiązuje ten i wiele innych problemów pozwalając pozostać w stałym kontakcie ze światem.  Ładowarki wyposażone w więcej niż jeden port (jak prezentowany powyżej model od Green Cell) pozwalają naładować kilka urządzeń jednocześnie. W rezultacie nie trzeba przejmować się i podejmować decyzji na zasadzie, które urządzenie będzie miało pierwszeństwo w dostępie do źródła energii.

Ładowarki samochodowe dopełnią każdej podróży dając więcej swobody i czasu po dojechaniu na miejsce.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także