Rejestracja i logowanie

Jaką zmywarkę wybrać?

Lifestyle 30-10-2018 Autor: AleksandraCibor
0
Jaką zmywarkę wybrać?

Dzięki takiemu wynalazkowi jak zmywarka, niewielu musi się już martwić o mycie naczyń, bo większość gospodarstw domowych jest właśnie wyposażona w ten sprzęt. Jeśli należysz do tych nielicznych, niemających zmywarki, napraw ten błąd i wybierz właściwą. Po jaką powinieneś sięgnąć? Dobre pytanie! Na rynku istnieje ogromny wybór zmywarek, w różnych cenach i posiadających różne innowacyjne rozwiązania.Jeśli nie potrafisz się zdecydować, podpowiadamy poniżej.

Ranking zmywarek do naczyń i ich rodzaje!

Zmywarka wolnostojąca

Zmywarka wolnostojąca to świetna propozycja dla tych, którzy chcą postawić ten sprzęt, tam gdzie im się podoba i nie ogranicza ich przestrzeń. Wystarczy tylko doprowadzić rury, zainstalować i gotowe, można włączyć i używać.

Zmywarka pod zabudowę

LifestyleTen typ zmywarki to świetne rozwiązanie w kuchni, gdzie zależy nam na jednolitym wystroju. Wówczas, wszystkie sprzęty wyglądają tak samo, bo ukryte są we wnętrzu mebli. Sięgając po zmywarkę pod zabudowę, do wyboru mamy częściowo zintegrowaną (panel sterowania jest widoczny na frontowych drzwiach) oraz całkowicie zintegrowaną (panel sterujący jest ukryty za drzwiczkami zmywarki?  Więcej na temat rankingu najnowszych zmywarek można dowiedzieć się na stronie https://rankingmania.pl.

Co jeszcze warto wiedzieć, kupując zmywarkę do naczyń?

Rodzaje zmywarek to nie wszystko, co warto wiedzieć, decydując się na zakup tego sprzętu. Będąc w sklepie AGD, koniecznie trzeba zapytać między innymi o klasę energetyczną ( zużycie energii podczas standardowego cyklu zmywania 12 kompletów naczyń), zużycie wody, klasę zmywania i suszenia, poziom hałasu, pojemność oraz dostępne programy zmywania i dodatkowe funkcje. Bez tej wiedzy, w ciemno, nie ma co kupować sprzętu, który ma służyć przez lata.

Ile kosztuje zmywarka?

Cena zmywarki uzależniona jest od wszystkich wymienionych w poprzednim punkcie czynników, wpływa na nią również marka, czyli inaczej producent. Najtańszy tego typu sprzęt można już zakupić za mniej niż tysiąc złotych, ceny najdroższych oscylują w granicach dwóch tysięcy.

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także