Rejestracja i logowanie

Jaki prezent kupić dla dziecka w wieku 10 lat? Kilka propozycji dla Ciebie

Lifestyle 29-01-2019 Autor: ogłoszenie
1
Jaki prezent kupić dla dziecka w wieku 10 lat? Kilka propozycji dla Ciebie

Zakup prezentu dla 10-letniego dziecka to nie lada wyzwanie. W świecie pełnym gier video, smartphonów i innych gadżetów elektronicznych i technologicznych, ciężko jest znaleźć taki podarunek, który nie będzie kosztować majątku. Na dodatek przychodzi jeszcze jedna komplikacja. Może się okazać, że dziecko już takie coś ma. Dlatego spieszymy z pomocą i przedstawiamy kilka propozycji prezentów, które warto kupić najmłodszemu w rodzinie.

Zabawki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię

Jedną z najlepszych zabawek dla dzieci, niezależnie od wieku, będą znane i lubiane na całym świecie - klocki LEGO. Jest to bardzo uniwersalny prezent ze względu na granice wiekowe, dla których są przygotowane kolekcje. Dla małych dzieci fabryka przygotowała duże klocki, które pozwolą pracować nad koordynacją ruchową, natomiast im dziecko starsze - tym elementów będzie coraz więcej, ale i kolekcje będą jeszcze bardziej skomplikowane i składały się z wielu elementów.

Dla dzieciaków, które kończą 10 lat, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup kolekcji LEGO Friends, wszystkie dostępne opcje można znaleźć pod tym linkiem: https://www.smarkacz.pl/lego-friends. Najciekawsze kolekcje to między innymi:

  • Dzień Wielkiego Wyścigu, który składa się z 648 elementów! Można jasno stwierdzić, że zabawy będzie tutaj całe mnóstwo, a klocki pozwolą na stworzenie między innymi - toru wyścigowego, trybun, przebieralni, loży VIP, wyrzutnię gokartów czy samochody i drony! Zabawa nadaje się zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn, angażując ich uwagę na bardzo długie godziny.
  • Furgonetka Olivii - 223 elementy, które będą układać się w pojazd, którym będzie podróżować Olivia z kotem i całym ekwipunkiem biwakowym. Jest to świetny prezent dla dziewczynek, który w dodatku dostępny jest w atrakcyjnej cenie!
  • Artystyczna kawiarnia Emmy - a co powiesz na bardzo duży zestaw, który ma 378 elementów? Obdarowane dziecko będzie mogło prowadzić własną kawiarnię, która będzie miała ekspres do kawy, ciasta, zastawę do herbaty, stoliki i inne gadżety. Już widzimy tą radość spowodowaną otrzymaniem tego właśnie prezentu.

Inne propozycje? Kup coś, co będzie rozwijać

Dzieci w tym wieku są chłonne wiedzy, ale w bardzo niestandardowy sposób. Dlatego książki i poradniki odpadają, klocki LEGO będą wspomagać wyobraźnię, ale możesz też pomyśleć o czymś dodatkowym, co wzbogaci Twój okazały już prezent. To jak? Co okaże się Twoim faworytem?

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Zabawki fajna sprawa ale mój syn już dawno się przestał nimi bawić. On ma wiele zainteresować. Bardzo mądrym dzieckiem jest i ciekawym świata. W prezencie urodzinowym nie dostał zabawki a voucher na lot w leszczyńskim aerotunelu. Chce żeby ta jego wyobraźnia cały czas się poszerzała. Może w przyszłości jakimś naukowcem zostanie kto wie emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także