Rejestracja i logowanie

Mobilny Concierge – nowoczesna aplikacja do obsługi hotelowej

Lifestyle 26-10-2018 Autor: Ogłoszenie
0
Mobilny Concierge – nowoczesna aplikacja do obsługi hotelowej

W dzisiejszym świecie wszystko musi być dostępne szybko i bezproblemowo z poziomu smartfona. Dotyczy to także hoteli – rezerwacje, opłaty, a nawet ustawienie temperatury w pokoju, powinno być łatwe do realizacji w zaledwie kilka chwil. Odpowiedzią na oczekiwania klientów jest iLumio Mobile Concierge – aplikacja, dzięki której pobyt w hotelu staje się niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

Dlaczego warto zdecydować się na mobilny Concierge?

Mobily Concierge jest tym, na co liczy każdy klient hotelu. Dzięki tej aplikacji możliwe jest bowiem dostosowanie wszystkich najważniejszych kwestii związanych z pobytem za pomocą własnego telefonu. Nie tylko ułatwia to funkcjonowanie gościom, ale również zapewnia możliwość spełniania ich wymagań w 100%.

Tylko wtedy, gdy klient może wybrać to, co jest dla niego istotne, czuje się w pełni zadowolony. Rzeczy takie jak dobór odpowiedniego zabiegu w SPA, menu śniadaniowego, czy godzina zameldowania to sprawy, które są niezwykle indywidualne i trudno je spersonalizować bez kontaktowania się z gościem. iLumio Mobile Concierge daje mu możliwość wyrażenia swoich potrzeb i zaplanowania ich realizacji w taki sposób, by było to wygodne zarówno dla klienta, jak i pracowników hotelu.

Wyjątkowe doświadczenie

Dając swoim gościom do dyspozycji iLumio Mobile Concierge umożliwia się im podejmowanie decyzji, które rzeczywiście mają dla nich znaczenie. Oznacza to, że pobyt w hotelu będzie się dla nich wiązał z wyjątkowo miłym doświadczeniem – przy każdorazowym skorzystaniu z aplikacji otrzymają oni dokładnie to, czego chcą, o określonej przez siebie godzinie. Jest to sytuacja, która w codziennym życiu nie zdarza się zbyt często, dlatego goście w hotelach z iLumio Mobile Concierge czują, że są rozpieszczeni i że dobrze ulokowali swoje pieniądze. Chętniej też wracają do takich miejsc i polecają je swoim znajomym, co jest najlepszą reklamą w branży hotelarskiej.

Co mogą zrobić goście dzięki iLumio Mobile Concierge?

  • Zdecydować o wyposażeniu pokoju, ustawić w nim temperaturę;
  • Zarezerwować usługi hotelowe;
  • Decydować o formie płatności;
  • Skorzystać z aktualnych promocji;
  • Ustawić własny kalendarz pobytu z interesującymi wydarzeniami;
  • Wymeldować lub zameldować się w hotelu;
  • Używać smartfona jako klucza do pokoju;
  • Prowadzić wideo rozmowy z Concierge lub recepcją.

Więcej zalet – mniej kosztów

Efektywne gospodarowanie zasobami hotelu jest wymagającym zadaniem, przy którym mogą pojawiać się błędy, jeśli jest to proces, którego odpowiednio się nie kontroluje. Aplikacja iLumio Mobile Concierge pozwala uzyskać dostęp do szerokiego wachlarza danych i to z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu właściciel lub menadżer hotelu mogą w każdej chwili zdecydować o promocjach, rezerwacjach, a także delegować pracowników do konkretnych działań. Wszystko to z myślą o tym, aby goście otrzymywali non stop usługi na jak najwyższym poziomie.

Takie rozwiązanie wiąże się ze zmniejszeniem kosztów, jakie generowane są przez codzienne działania hotelowe. Dzięki iLumio Mobile Concierge widać bowiem, czym najbardziej zainteresowani są klienci, gdzie najchętniej spędzają swój czas, na co poświęcają pieniądze. Analizowanie takich danych pozwala lepiej zarządzać zasobami i kierować je tam, gdzie rzeczywiście są potrzebne.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także