Rejestracja i logowanie

Najlepsze wsparcie domowego treningu – platformy wibracyjne!

Lifestyle 27-03-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
0
Najlepsze wsparcie domowego treningu – platformy wibracyjne!
Urządzenia, które wykorzystują dobroczynne działanie wibracji na dobre zadomowiły sięw sali treningowej. Wcześniej znali je pacjenci, korzystający z zabiegów rehabilitacyjnych. Platformy wibracyjne coraz częściej są elementem wyposażenia klubów fitness. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawitały również do naszych domów.

Podręczna wibracja

Lubimy żyć wygodniej. Dlaczego więc nie postawić na wygodę również w temacie dbania o sylwetkę? Zamiast jeździć do odległej siłowni lub biegać wieczorem po lesie, można zainwestować w sprzęt, który zapewni nam piękną figurę bez wychodzenia z domu. Co ważne, nie zajmie połowy pokoju jak popularny sprzęt do trenowania we własnych czterech ścianach. Jak wybrać odpowiednie urządzenie w gąszczu tych, dostępnych na rynku? Za najważniejsze kryterium powinno się obrać jego funkcjonalność. Nie ma sensu inwestowania pieniędzy w sprzęt, które zadba tylko o nasze nogi, pośladki i uda. Im więcej możliwości daje maszyna, tym lepiej. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na platformę wibracyjną.

Od mięśni aż po kości

Osoby, zainteresowane domowym treningiem zwykle chcą zadbać o swoje ciało kompleksowo. Doskonałym rozwiązaniem jest stosowanie platform wibracyjnych Rock'n Fit. Nie tylko wyszczuplą, ale dodatkowo ujędrnią ciało. Urządzenia, bazujące na wibracji, różnią się pomiędzy sobą. Producenci przez lata udoskonalali swoje produkty, stawiając na nowoczesne technologie i maksimum wygody dla użytkownika. Każdy model powinien być dostosowany zarówno do treningu wyszczuplającego, rozciągającego, jak i relaksacyjnego. Platformy wibracyjne Rock'n Fit pobudzają nie tylko mięśnie. Mają również dobry wpływ na ścięgna, krążenie krwi oraz kości. W przypadku tych ostatnich mogą stać się dobrym sposobem na profilaktykę przeciw osteoporozie.

Różnorodność i stabilizacja

Wibracje, na jakich opierają się platformy wibracyjne Rock'n Fit, to bodźce, którymi można sterować. Do urządzenia jest dołączony pilot, dzięki któremu z łatwością zmienia się program. Dużym ułatwieniem jest fakt, że platformę wyposażono w krzesełko, które zapewnia najlepsze efekty treningowe. W jaki sposób ten element pomaga zwiększyć efektywność treningu? Krzesełko stabilizuje tułów na odpowiedniej wysokości. Platformy wibracyjne Rock’n Fit potrafią wytworzyć wibracje, wywołujące nawet kilkaset skurczów mięśni na minutę. Podczas zaledwie 10-minutowego treningu mięśnie kurczą się aż 11 tysięcy razy. Trening odbywa się w wygodnej pozycji siedzącej, zapewniającej komfort. Wraz z urządzeniem dostępne są również taśmy oporowe, idealne do modelowania ramion. Platforma wibrująca ma antypoślizgową powierzchnię, można ją przyssać do podłogi. Jest więc stabilna.

Osoby mało obeznane z trenowaniem mogą mieć obawy, czy ogarną korzystanie z platform wibracyjnych Rock'n Fit. Nie jest to problematyczne, ponieważ do urządzenia dodaną książeczkę w propozycjami treningów, jakie można bezpiecznie stosować.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także