Rejestracja i logowanie

Niezwykły pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Lifestyle 14-09-2018 Autor: Ogłoszenie
1
Niezwykły pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Niezależnie od tego, w jakim stylu przechodzimy przez szkołę średnią - ten okres kształtuje nas na zawsze, tak samo jak na zawsze pozostają wspomnienia i emocje z tamtych lat. Niebanalną rolę grają tu nauczyciele; tak jak ta przerażająca pani profesor od matematyki, która do dziś powraca w koszmarach - wraz ze swoimi zadaniami z objętości walca. Jednak zdarzają się też wychowawcy z powołania, zdolni rozbudzić w Tobie pasję nawet do rachunku różniczkowego. To właśnie dla nich powstał Dzień Nauczyciela - i to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy ten poradnik. 14 października to idealny moment, by wyrazić swoją wdzięczność za lata starań i trudów - a czy jest lepszy sposób, niż świetny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela?  Przedstawiamy 5 unikatowych egzemplarzy, wyjętych z półek sklepu MyGiftDNA - każdy z nich to niepowtarzalny prezent dla nauczyciela.

Pierwszy pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela to stylowy Pogromca - notatnik grawerowany. Finezyjnie wykończony zeszyt z efektownym grawerem niewątpliwie zrobi piorunujące wrażenie na Waszym siwym profesorze od historii. To prawdziwy anioł w ludzkiej skórze - jednak, gdy urządza odpytywanie z perypetii drugiej wojny światowej, rozpoczyna się prawdziwa rzeź. Ten prezent dla nauczyciela ma zarówno klasę, jak i humor - wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej surowego belfra. A na 190 stronach w kratkę zmieszczą się wszystkie szóstki, jakie postanowi Wam wpisać! Nieprzeciętny notatnik grawerowany to pierwszoklasowy pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Zajrzyj na naszą stronę, aby wybrać spośród dziesiątek obłędnych wzorów.

Lifestyle

Wasza wychowawczyni bije na głowę wszystkich nauczycieli. Zorganizowała dwutygodniową wycieczkę na słoneczne wybrzeże Włoch i szkolną dyskotekę, która przebiła wszystkie imprezy w mieście. Jednym słowem - jest po prostu odlotowa! Dziś mamy dla niej coś specjalnego. Drugi pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela to Odlotowa nauczycielka - deska do krojenia. Prawdziwy strzał w dziesiątkę - która z profesorek nie będzie zachwycona tak czadowym komplementem? Doskonały prezent dla nauczyciela, a jednocześnie mistrza kuchni - każde danie powstałe na tej desce będzie smakować wprost obłędnie! Może nawet kiedyś przyniesie na lekcję kilka tych przepysznych tacos? Musisz jednak wiedzieć - w kolekcji na naszej stronie znajduje się więcej niezwyczajnych desek, które mogą stać się fantastycznym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela.

Ten pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela po prostu ma w sobie to coś! Wyjątkowy egzemplarz przyciąga uwagę tłumów na szkolnym korytarzu niesamowitym stylem - a jednocześnie urzeka praktycznym zastosowaniem. Gentleman - bidon z grawerem (i niesamowitą klasą) to wymarzony prezent dla nauczyciela - Waszego pasjonata języka polskiego i miłośnika wyrafinowanych dodatków. Ten profesor nieodmiennie sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się mniej więcej w ubiegłej epoce. Jego codzienny outfit to szary garnitur, czarny krawat i idealny wąsik przystrzyżony na modłę Salvadora Dali. Do tego nienaganne maniery; on zdecydowanie zasługuje na tytuł Dżentelmena - i nagrodę w postaci niepospolitego bidonu. Ale, ale! Pamiętajcie - na stronie MyGiftDNA czekają stosy fenomenalnych bidonów - każdy z nich to wyborny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela.

Lifestyle

Kontynuując naszą podróż przez upominkowe krainy - kolejny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela to Najlepsza Pani - personalizowany kubek. Niebanalny komplement, wyjątkowy nadruk i ogromny kubek pełen ulubionego cappuccino Pani profesor - czego chcieć więcej! Ten prezent dla nauczyciela niewątpliwie zrobi furorę w pokoju nauczycielskim - wszyscy profesorowie będą zazdrościć Waszej anglistce. A ona w podzięce za niezrównany upominek z pewnością odwoła ten paskudny test z mieszanych trybów warunkowych! Te wszystkie długie, niekończące się godziny lekcyjne… Tylko kawa może nas uratować - dlatego każdy belfer potrzebuje fantastycznego kubka! Jesteśmy przekonani, że na pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela wybierzecie jeden z obłędnych modeli zgromadzonych na stronie naszego sklepu.

Lifestyle

Czy przypadkiem o kimś nie zapomnieliśmy? Tak, oczywiście! Ostatni pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela przeznaczony jest dla Waszej niezastąpionej pani od geografii - bez niej, skąd czerpalibyście bezcenną wiedzę na temat przyrostu naturalnego w Afryce Środkowej? Mapa zdrapka Świat Premium©  to wymarzony prezent dla nauczyciela - podróżnika. Chorwackie wybrzeża niczym z najpiękniejszej baśni, malownicze i pełne zieleni krajobrazy Nowej Zelandii… Każda ze wspaniałych wędrówek znajdzie swoje miejsce na unikalnej mapie - nauczycielka będzie oczarowana. Jeśli Wasz belfer to miłośnik niezapomnianych wypraw na drugi koniec świata lub chociażby wycieczek do innego województwa - niepospolita mapa to perfekcyjny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Na naszej stronie odkryjecie wszystkie pełne fantazji modele.

Lifestyle

Na stronie MyGiftDNA odkryjesz o wiele więcej perełek z kategorii pomysł na Prezent na Dzień Nauczyciela. Zapraszamy!

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Ten upominek z odlotową nauczycleką mi się podoba może zamówimy jestem w klasie skarbnikiem i z gospodarzem takie sprawy ogarniamy. Na pewno z poczty kwiatowe będziemy kwiaty zamawiać. wychowawczyni goździki lubi

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także