Rejestracja i logowanie

Polskie sofy podbijają serca !

Lifestyle 25-07-2019 Autor: Artykuł
1
Polskie sofy podbijają serca !

Urządzanie salonu to nie jest proste zadanie! W końcu jest to pomieszczenie, w którym nie tylko zamierzamy odpoczywać, ale też przyjmować gości. Dlatego musimy się postarać, aby nadać mu trochę osobistego charakteru, ale musimy zachować w tym umiar. Najważniejsze jednak są meble, które powinny być jednocześnie wygodne, funkcjonalne i doskonale się prezentować. Niewiele osób bierze pod uwagę narożnik, a to świetne rozwiązanie dla naszego salonu!

Narożnik to świetny mebel do salonu

Narożniki nie cieszą się dużą popularnością, a to naprawdę świetny wybór. Firma polipol-international.pl doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę i stworzyła wygodne, systemowe meble, które świetnie sprawdzą się w każdym salonie bez względu na jego wymiary. Taki mebel ma wiele zalet, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę z tego faktu.

Narożnik to niezwykle uniwersalny mebel

Narożnik to uniwersalny mebel, który może spełniać wiele funkcji w zależności od naszych potrzeb. Przede wszystkim świetnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku. Na narożniku doskonale się siedzi przed telewizorem lub z książką w ręce. W dodatku pomieści zdecydowanie więcej osób niż zwykła kanapa. Dlatego idealnie się sprawdzi w czasie przyjmowania gości. Nie zapominajmy też, że taki mebel bez problemu można rozłożyć i zamienić w kanapę. Będzie więc idealnym rozwiązaniem, gdy nasi goście postanowią zostać na noc.

Narożnik to doskonały sposób na podzielenie salonu na kilka stref

Wiele osób wykorzystuje salon na kilka sposobów. Nie dla każdego jest to tylko miejsce wypoczynku i przyjmowania gości. Salon często też zastępuje biuro. Jednak warto zadbać o odpowiednią aranżację, aby podzielić go strefę pracy i odpoczynku. Do tego zadania idealnie sprawdzi się narożnik! Można go umieścić w taki sposób, że naturalnie wyodrębni kilka stref w salonie. Kształt mebla ułatwi to zadanie i nie zakłóci porządku panującego w pomieszczeniu. To sprawia, że narożnik idealnie pasuje nie tylko do przestronnych wnętrz, ale niewielkich mieszkań.

Narożnik pomoże zapanować nad porządkiem w mieszkaniu

Wiele osób ma trudności zaprowadzeniem porządków w salonie, a to miejsce powinno być właśnie najczystsze. Narożnik to doskonały sposób, aby trochę zapanować nad rozgardiaszem. Wyposażony jest w schowek na pościel, ale jego wielkość sprawia, że bez problemu zmieścimy w nim wiele innych rzeczy. Dzięki temu zniknie problem, gdzie przechowywać przedmioty, które do tej pory zagracały salon.

Na co zwracać uwagę przy wyborze narożnika

Jak widać, narożnik ma wiele zalet, które sprawią, że zapragniesz go mieć. Teraz jednak trzeba dopasować go do naszych wnętrz. Przede wszystkim musimy określić jego wymiary. Co prawda, narożnik jest bardzo uniwersalny, ale niektóre pomieszczenia mają pewne ograniczenia. Dlatego musimy się upewnić, czy wybrany model na pewno zmieści się w naszym salonie. Kolejna sprawa to wygląd! Jeżeli chcemy mieć elegancki i dobrze urządzony salon, to wszystkie meble powinny tworzyć spójną całość.

 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Teraz wybór mebli jest spory. Osobiście zdecydowałam się na zakup narożnika, zamówiłam go w salonie Gala Collezione w Warszawie znalazłam taki jaki mnie interesował, wiedziałam, że idealnie będzie pasował do mojego salonu. Miałam możliwość wyboru tapicerki, wybrałam skórę. Widać, że narożnik jest dobrze wykonany i posłuży na lata. Kanapy też były ładne, ale jednak postawiłam na narożnik.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także