Rejestracja i logowanie

Spędź wakacje z językiem angielskim

Lifestyle 24-06-2019 Autor: materiał partnera
1
Spędź wakacje z językiem angielskim

Wakacje w grupie rówieśników w atrakcyjnym miejscu będą wspaniałym doświadczeniem, jeśli spędzimy je miło i przyjemnie. Jednak dopiero wówczas, gdy uda się nam osiągnąć coś niezwykłego – zapamiętamy je na całe życie. Takie niezapomniane wakacje oferuje Angloville, organizator angielskich wiosek, w których uczestnicy mają możliwość lepiej poznać kulturę anglosaską i nauczyć się mówić po angielsku. Na stronie https://angloville.pl/obozy-jezykowe/dla-mlodziezy/ znajdziemy pełną ofertę nt. obozów językowych organizowanych zarówno w Polsce, jak również za granicą.

Skuteczna nauka angielskiego poprzez zabawę

Nauka języka obcego w szkole bywa trudnym i żmudnym zadaniem, gdyż wymaga samodyscypliny i wiele godzin spędzonych nad książką.  Poza tym zapamiętywanie sztywnych formułek gramatycznych czy całych konstrukcji zdań nie należy do najprzyjemniejszych, dlatego warto połączyć naukę z zabawą, a zamiast książek stworzyć naturalne sytuacje, w trakcie których będziemy uczyć się angielskiego. Komunikacja to podstawa w nauce języka obcego. Oczywiście nie bez znaczenia jest znajomość gramatyki, jednak znacznie ważniejsza będzie chęć komunikacji i codzienny kontakt z językiem angielskim. Co ważne codzienne spotkania z native speakerami pozwolą na oswojenie z językiem, a tym samym sprawią, że młodzi ludzie zaczną stopniowo komunikować się po angielsku, a także myśleć w tym języku. 

Wakacje w angielskich wioskach Angloville

Organizator angielskich wiosek w Polsce, firma Angloville, przygotowała szeroką ofertę wakacyjną dla różnych grup wiekowych. W obozach językowych mogą brać udział zarówno dzieci, jak i młodzież. Angielska wioska kids powstała z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 11 lat. Wyjazd na obóz językowy pozwala dzieciom osłuchać się z językiem angielskich, jak również stopniowo nauczyć komunikować w tym języku. Nastolatki w wieku 12 – 19 lat mogą uczestniczyć w programie Angielska wioska Junior. Wszystkie zajęcia są niezwykle inspirujące i odbywają się z native speakerami, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość nauki języka w naturalny i niewymuszony sposób. Ponadto ma kontakt z językiem żywym, potocznym, czyli takim, jakim posługują się na co dzień ich rówieśnicy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

Obozy języka angielskiego dla młodzieży

Obozy językowe w tzw. angielskich wioskach łączą przyjemne z pożytecznym. Na takich wakacjach można nie tylko wspaniale spędzić czas, odetchnąć świeżym powietrzem i poznać nowych przyjaciół, lecz także szlifować język angielski. Codzienne spotkania z native speakerami w formule „1 na 1” albo „1 na 2”, czyli indywidualne zajęcia lub nauka w kameralnej, dwuosobowej grupie z anglojęzycznym nauczycielem to najlepsza metoda szybkiej i efektywnej nauki. Zajęcia na obozach z językiem angielskim pozwolą nie tylko nauczyć się swobodnie formułować myśli po angielsku, ale również przygotować się do egzaminów ustnych, tzn. do Matury czy  egzaminu First Certificate (FCE) organizowany przez British Council. To także sposób na to, jak przygotować się do zagranicznych studiów, aby bez problemu radzić sobie w środowisku międzynarodowym.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Angielski w dzisiejszych czasach jest niezbędny, wysłałam córkę na językowy obóz z kochamwakacje by się podszkoliła za rok ma maturę więc jej się przyda, a że chce iść na dobrą uczelnie to każdy punkcik bedzie na wagę złota. Osłucha się trochę języka, to bardzo dobre rozwiązanie na nauke

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także