Rejestracja i logowanie

Suczka czeka na nowy dom. „Jest piękna, niech ktoś ją przygarnie”

Lifestyle 24-08-2017 Autor: toza
14

Mówimy, że człowiek jest człowiekowi wilkiem. Kim zatem jest człowiek, który porzucił kochającą ludzi suczkę, i zostawił przywiązaną na terenie Manhattanu? O tym możemy tylko dywagować, a biedny pies trafił tymczasem do schroniska w Wojtyszkach.

Psinka wiele przeszła w swoim życiu. Mimo to nadal na pierwszym miejscu stawia sobie bliski kontakt z człowiekiem. Sunia przebywa w schronisku dla Zwierząt w Wojtyszkach, gdzie czeka na kochającą rodzinę, na którą tak bardzo przecież zasłużyła.

- Kocha kontakt z człowiekiem, z dziećmi. Umie chodzić na smyczy. Jest bardzo żywiołowa, a zarazem posłuszna. Sunia jet po szczepieniach ,wysterylizowana i czeka na kogoś kto ją adoptuje. Pomogę w adopcji i kosztach z transportem, jeżeli tylko ktoś zechce ją stamtąd zabrać – pisze do nas pani Aneta.

Pies w schronisku przebywa od lipca. Bardzo źle znosi pobyt w zamkniętej klatce, dlatego pani Aneta zachęca do adopcji i deklaruje wszelką pomoc. Pies ma piękne, biszkoptowe umaszczenie. Nie jest duży, sięga do kolon.

Pani Aneta prosi, by każdy, kto chce adoptować sunię kontaktował się z nią pod numerem 663-042-815.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Kto sie zgodzi,ze debile powinni miec zakaz dostępu do neta? Yu an,acac...wypierd****

Róg Łęczyckiej i Barcewicza. Tam na pewno ją przygarną.

To niech troskliwa Mona weźmie sobie pieska ale pewno mieszkanie małe i już ma kilka .

Bo troskliwa Aneta ma już pieska i gdyby miała większe mieszkanie troskliwa Aneta nie musiałaby prosić się ludzi o przygarnięcie suni rozumiesz kim kolejek jesteś a domyślam się kim

A dlaczego troskliwa Aneta jej nie przygarnie ,tak kocha zwierzęta.

Żadnego telefonu żadnego zainteresowania nic jakby ta sunia komuś zrobiła coś złego dlaczego ludzie co ona wam zrobiła bo co bo nie jest psem rasowym bo nie wyglada jak york jak maltańczyk co z wami jest czy ona nie zasługuje na normalny dom

Oby znalazl sie ktos,kto ja pokocha,a nie poglaszcze,pobawi sie,a potem zostawi jak ten s****l,co to zrobil.

Boże kto pokocha te sunie kto zlituje się nad jej losem by nie musiała resztę życia spędzić w mordowni LUDZIE nawet nie wiecie jakiego przyjaciela tracicie

Bosze!! Wzruszyłem się!!

kto przygarnie dziubaska ???

kochani ja mam psa nie mogę jej przygarnąć ale liczę na Dobrą Duszyczkę co ją zabierze z tego okropnego miejsca :-)

Napewno jest ktoś o WIELKIM SERDUCHU ❤️ Na żywo wygląda jeszcze Piękniej niż na zdjęciach.

trzymam kciuki za sunię wierzę że znajdzie swój azylek

przepiękna sunia , oby znalazła kochający domek :-) Mam psiurka z fundacji, te zwierzaki są naprawdę bardzo wierne i oddane :-) Kochani pomóżcie znaleźć jej domek :-)

dodaj komentarz
Czytaj także