Rejestracja i logowanie

W grupie weselej - DogTrekking Kutno zaprasza na spacer

Lifestyle 06-04-2018 Autor: jej / M. Czerwiński
5
W grupie weselej - DogTrekking Kutno zaprasza na spacer

Masz psa i lubisz z nim aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, mamy dla świetną wiadomość: już jutro kolejne spotkanie grupy DogTrekking Kutno.

DogTrekking rekreacyjny, to nic innego jak wędrówka z psem lub psami przypiętymi do opiekuna za pomocą linki amortyzowanej oraz pasa biodrowego lub prowadzony na zwykłej smyczy. Można go uprawiać czysto rekreacyjnie, traktując jako turystykę z psem. Dla kogo jest DogTrekking? Odpowiedź jest prosta - dla każdego bez względu na wiek, płeć itd. Nie ma też ograniczenia co do psów. Mogą brać udział zarówno psy rasowe jak i wielorasowe, małe, duże. Natomiast wymogiem co do czworonogów jest to, aby pies nie był agresywny w stosunku do innych uczestników marszu oraz był zdrowy.

Następne spotkanie grupy już jutro (7 kwietnia) o godz. 15:00. Miejsce zbiórki: skrzyżowanie ulic Północnej i Kasztanowej. Co dalej?

- Idziemy do lasu w Kuczkowie i tam będziemy spacerować aż nas nogi i łapy zabolą - informuje Marcin Czerwiński, założyciel grupy DogTrekking Kutno.

Zapraszamy!

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Super pomysł . Chętnie wzięłabym udział w takim spacerku ale nie wiem jak mój pies by zareagował na inne psiaki. Znając jego przy pierwszym spotkaniu by się najeżył później myślę że by było spoko. Mam pytanie, czy w lesie psiaki są puszczane luzem czy też są na smyczy ? 

Przy pierwszych spotkaniach pomagamy w łagodnym przebiegu procesu poznawcze. W lesie psiaki te grzeczniejesze są spuszczane. Zapraszam do grupy na fb.

Mam nadzieję, że pan leśniczy się tym zajmie bo z tego co wiem to psy nie powinny biegać po lesie bez smyczy tym bardziej, że sporo osób, nawet z dziećmi, tam spaceruje. Nie mam nic przeciwko wspólnym spacerom myślę, że to dobry pomysł, ale nie róbcie tego w lesie.

SUPER SPRAWA. UWAGA NA KLESZCZE

Jesteśmy zabezpieczeni ????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także