Rejestracja i logowanie

Wybierasz się do salonu z biżuterią? Pozwól, że oczarują Cię złote pierścionki zaręczynowe

Lifestyle 28-11-2019 Autor: Konto usunięte
0
Wybierasz się do salonu z biżuterią? Pozwól, że oczarują Cię złote pierścionki zaręczynowe

 

Wiele wskazuje na to, że już w starożytnym Egipcie mężczyźni wręczali wybrankom pierścionki, które miały symbolizować ich miłość. I choć dziś biżuterii zaręczynowej nie wykonuje się z drutu, tradycja wciąż żyje, co więcej, jest chętnie kultywowana. Aby stało się jej zadość, Ty również zaopatrz się w pierścionek, który założysz na palec ukochanej na znak miłości. Podpowiemy Ci, jak go wybrać.

 

Podczas wyprawy po pierścionek, rozglądaj się za modelami z błyszczącym kamieniem

 

Pojedynczy kamień szlachetny osadzony w eleganckiej oprawie typu 'chaton', to najlepsze zwieńczenie złotej obrączki. W efekcie powstaje pierścionek zaręczynowy w klasycznym stylu, model ponadczasowy i wpisujący się w gust wszystkich kobiet. Zazwyczaj materiałem, z jakiego się go wykonuje, jest złoto. Rekomendowana próba: 585. Zdobienia: zbędne. Klasyczne, złote pierścionki zaręczynowe nie potrzebują dodatkowych ornamentów, ponieważ ich najważniejszym punktem jest diament. To on nadaje biżuterii uroku, jakiego na próżno szukać wśród ozdób innego typu. Dlatego kiedy już przekroczysz próg salonu jubilerskiego, skup swoją uwagę na poszukiwaniu pierścionków z mieniącym się kamieniem.

 

To, czy brylant będzie duży czy malutki, zależy wyłącznie od Ciebie. Wybierz taki, który nie okaże się zbyt ciężki dla kobiety. Noszenie biżuterii nie może powodować dyskomfortu w żadnej sytuacji. Jeśli więc Twoja partnerka ma filigranowe, długie palce, polecamy wybór mniej okazałego kamienia. Z kolei na szerokiej dłoni z krótszymi palcami, korzystniej zaprezentują się szersze pierścionki z jednym większym diamentem. Możesz też nieco zaszaleć i odchodząc od klasyki, wybrać biżuterię z rubinami, szafirami lub innymi kamieniami szlachetnymi o intensywnej barwie. Wyrazisty akcent będzie pięknie się odznaczał na tle złota, stanowiąc nietuzinkową ozdobę do noszenia na co dzień, jak też od święta.

 

Kobiety wręcz uwielbiają złote pierścionki zaręczynowe. Znajdź dla Niej ten jedyny!

 

Kiedy wstępnie wybierzesz już rodzaj kamienia i określisz szerokość pierścionka, przejrzyj kształty, proponowane przez jubilerów. W takich salonach, jak JUBILO i Eko-Karat czekają dziesiątki stylowych propozycji na zaręczyny. Niektóre z nich to ozdoby minimalistyczne, inne fantazyjne. W ostatnim czasie bardzo popularne są złote pierścionki zaręczynowe przeplatane, a także asymetryczne. Obejrzyj kolekcje dostępne online i oceń, czy wśród nich są modele, które mogłyby urzec Twoją ukochaną kobietę. Miej na uwadze, że złoto wcale nie musi występować w tradycyjnej, żółtej barwie. Równie ciekawy jest jego biały odcień i różowa wariacja w romantycznym stylu.

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także