Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Śmierć 67-latka. Utonął w trakcie łowienia ryb

Region 02-05-2020 Autor: toza Foto: Alarmowy Łowicz
7

Do tragicznego wypadku doszło dziś w powiecie łowickiem, w miejscowości znajdującej się blisko granic z powiatem kutnowskim.

- 67-letni mieszkaniec Łodzi utonął dziś nad ranem na zbiorniku wodnym w Dąbkowicach Górnych. Mężczyzna wraz grupą znajomych prawdopodobnie już wczoraj przyjechał nad wyrobisko żwirowni by łowić ryby – relacjonuje facebookowy profil, Alarmowy Łowicz.

W pewnym momencie, prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wędkarz osunął się do wody. 

- Przed godziną 8:00 współtowarzysze zorientowali sie, że 67-latek zniknął. Zaalarmowane służby ratunkowe szybko odnalazły i wyciągnęły poszkodowanego na brzeg. Niestety pomimo resuscytacji podjętej przez strażaków mężczyzny nie udało się uratować – dodaje Alarmowy Łowicz.

Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy sprawdzają, czy do dramatu mógł przyczynić się alkohol.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Ma z GŁOWY KORONA!!!

Nieszczęśliwy wypadek ... Tyle w temacie. Kondolencje....

Proszę wszystkich o nie pisanie głupich komentarzy, to był mój ojciec i każdy wie że się spożywa w takich sytuacjach, ale to jeszcze o niczym nie świadczy

Nie byłeś i nie wiesz jaka to była przyczyna, a powodów może być wiele. Jeśli tak kogoś oceniasz to chyba ze swojego doświadczenia,, jadę by się napić "

Jadą na ryby i chleją ,dziwne ,przecież łowienie wymaga skupienia i spokoju ,chlac to można w barze ,pabie ,dyskotece na domówce na grilu .

Nawet jeśli to mogło zdarzyć się każdemu **** pało

Wstrętne jest to jak oceniasz człowieka.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także