Rejestracja i logowanie

Były prezes wciąż bez wyroku

Region 17-05-2017 Autor: bnp
1
Były prezes wciąż bez wyroku
Los Dariusza K. wciąż stoi pod znakiem zapytania. Dziś sąd odroczył ogłoszenie wyroku w sprawie byłego prezesa upadłego Elgo Lighting i wyznaczył termin kolejnego posiedzenia.

Przypomnijmy, że podczas pierwszego posiedzenia, 23 marca, sędzia Maciej Górzyński poinformował, że pełnomocnik Dariusza K. zobowiązał się do nadesłania dodatkowych dokumentów mogących mieć wpływ na końcowy werdykt i wyznaczył nowy termin ogłoszenia wyroku na 16 maja. Dziś po raz kolejny na sali rozpraw zabrakło głównego zainteresowanego. Podobnie jak w marcu pojawili się za to byli pracownicy Elgo. Jednak i tym razem sędzia podjął decyzję o odroczeniu wyroku. Kolejny termin został wyznaczony na 11 lipca.

Dariuszowi K. zarzuca się, że w okresie od 15 kwietnia 2011 r. do 29 kwietnia 2013 r. działając jako prezes zarządu Elgo pomimo powstania warunków uzasadniających prawo upadłościowe i naprawcze upadłość spółki, nie złożył do właściwego sądu wniosku o upadłość.

https://www.terazgostynin.pl/

Więcej informacji z Gostynina znajdziesz na portalu Teraz Gostynin.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Odroczenie wyroku do 11 lipca? droga Redakcjo... trochę powagi... gdyby tak było, sprawa musiałaby być rozpoznana od początku. To raczej kolejny termin rozprawy, po której może zapaść wyrok ale nie musi, bo po niej sąd może odroczyć ogłoszenie wyroku!

dodaj komentarz
Czytaj także