Rejestracja i logowanie

Pożar pod Gostyninem: w zgliszczach znaleziono zwęglone zwłoki

Region 18-01-2018 Autor: bnp
3
Pożar pod Gostyninem: w zgliszczach znaleziono zwęglone zwłoki

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Lipa (gmina Gostynin), gdzie spłonął domek letniskowy. W zgliszczach ujawniono zwęglone ciało mężczyzny. Sprawę bada prokuratura. 

Zawiadomienie wpłynęło ok. godz. 16. do Wojewódzkiego Centrum Powiadomienia Ratunkowego. W pogorzelisku po domku letniskowym strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. Denatem jest najprawdopodobniej zamieszkujący tam 70-letni mężczyzna. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Okoliczności tego zdarzenia bada Prokuratura Rejonowa w Gostyninie. 

Komentarze
komentarze (3)
Dodaj komentarz

Polityk, prawnik - człowiek wielkiego serca.

Szkoda faceta to był dobrze znany wielu gremium Ryszard W.

co się stało

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także