Rejestracja i logowanie

Bezdomny ma gest :"Oddam dwa auta gostynińskim duszpasterzom"

Region 25-01-2018 Autor: bnp
16
Bezdomny ma gest :

Nie dwa "volkswageniki", a dwa mercedesy oferuje gostynińskim duchownym tajemniczy bezdomny w średnim wieku. Chodzi o ogłoszenie, które pojawiło się dziś na Spotted Gostynin, nawiązujące bez wątpienia do zdobywającego w ostatnich dniach szczyty popularności, szokującego swoją absurdalnością wideo z udziałem Tadeusza Rydzyka. Nie wiadomo jakie konkretnie modele miałyby trafić w posiadanie gostynińskich parafii, trudno też wierzyć w wiarygodność domniemanego bezdomnego, lecz jedno jest pewne - sam spot wywołał w wirtualnym świecie niemałą konsternację.

W ubiegłym tygodniu sieć obiegł filmik z ojcem Dyrektorem w roli głównej. Jest to fragment programu wyemitowanego w 2016 roku na antenie TV Trwam. W telewizyjnym studiu Tadeusz Rydzyk wyjaśnia, jak wszedł w posiadanie dwóch szczególnych aut. Historia przedstawiona przez toruńskiego redemptorystę wprowadziła w zdumienie samego prowadzącego. Zresztą, nie sposób mu się dziwić...

- Akurat ten samochód dostaliśmy, nie wiecie o tym, od bezdomnego. Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety, Pan Stanisław zmarł - przekonywał T. Rydzyk. 

W dalszej części programu Ojciec Dyrektor wyjaśnił, że chodziło o dwa "volkswageniki". Jeśli ktoś nie miał jeszcze przyjemności oglądać nagrania, może je znaleźć TUTAJ

Wideo szybko stało się hitem internetu i numerem 2 w #karcie na czasie na serwisie Youtube. Niesłychana historia błyskawicznie przedarła się również do Gostynina, a Pan Stanisław z Warszawy znalazł swojego następce... Na profilu Spotted Gostynin  pojawiło się bowiem pewne tajemnicze ogłoszenie od - niemniej tajemniczego jegomościa. 

- Witam, jestem bezdomnym mężczyzną w średnim wieku. Dostałem w spadku 3 samochody, lecz jeden w zupełności mi wystarczy, przywykłem do życia w ascezie. Dlatego też z miłą chęcią oddam 2 mercedesy duszpasterzom z gostynińskich parafii. Z wyrazami uznania, Marek.

Podobnie jak w przypadku filmiku z ojcem Rydzykiem, wpis ze Spotted wywołał natychmiastowy szum na portalach społecznościowym. 

- Radzę się śpieszyć bo Pan Marek może umrzeć niedługo [...], Panie Marku prosze ogloszenie uniescic na Torunskim spotted , jestem wrecz pewien, ze czlowiek o imieniu Tadeusz bedzie zainteresowany Region:) Bog zaplac [...] - komentują spot internauci

Kim jest tajemniczy Pan Marek? I, jak gostynińscy duchowni zareagowaliby na tak hojny podarunek?

Komentarze
komentarze (16)
Dodaj komentarz

To jest szarlatan w ludzkiej skórze.!.. Dziadostwo ,to on powinien dać dach nad głową bezdomnemu a nie szczycić się że bezdomny ofiarował auto..Jedna wielka pomyłka i wstyd dla całego kościoła a państwo jeszcze liże mu dupę....

To niech sprzeda te samochody na złom, pożyje sobie jak król przez tydzień, a nie wielkie halo w internecie, nieprawdaż?

Policjant jak ukradnie to złodziej , miał pilnować a kradł . A jak ksiądz wykręci taki numer to o nim mówią , to tylko człowiek.

najpierw mohery ładują na radio z Torunia a póżniej nie ma leki i utrzymanie i zaczyna się lament

Ja w spadku dostałem pięć samochodów takich na resorach oddam za darmo cztery do domu spokojnej starości

Mam wóz z gnojem. Dostawa do Torunia gratis z możliwością rozrzucenia przed wejściem do posesji.

Tatusiu Tadeuszu daj mi jednego Volkswagenika to nie będeCiebie poniewierał.

ja mam 4 samochody czy ojcec tyrektoj przyjmie aaaaaaaaaaa mam jeszcze stary rower

Ja tylko zwrócę uwagę na jedno. Mówi się o różnych patologicznych zachowaniach u księży itd. Tylko tacy ludzie kapłanami zwyczajnie nie są i nie powinni się tak nazywać to proste. Tak jak lekarz biorący łapówkę, budowlaniec który kradnie materiały, artysta tworzący performans nie powinien przypisywać sobie docelowego zawodu. Tymczasem o ludziach którzy działają z powołania w tym księżach się nie mówi. No i tu nie ma winy Boga, a ludzi. Bo jeśli ktoś poda się za policjanta i będzie przyjmował łapówki, to jest wina policji czy tego oszusta? No właśnie.

Ludzie- to nie jest żaden łojciec, tylko biznesmen i złodziej z torunia, twórca sekty rydzykowej, oszust pod przykrywką Boga.

To jak na niego maja mówic jego dzieci? Wujku????

hahaa ,,, dobre dobre

Nie wiedziałem , że p. Antoni i p expremier są bezrobotnymi.

Dziwi mnie ze za Tego HAHMENTA [zlodz...a nie bierze sie niezalezna Prokuratura te Jego przekrety wolaja opomste do nieba. To nie jest zaden OJCIEC lecz kretacz.

coraz częściej pojawiają się tematy na tym forum z różnych stron typu :"spotted...". Mam wrażenie, że sami dziennikarze z tego portalu wrzucają tam swoje teksty, żeby potem mieć o czym pisać na swoim portalu. W sumie praca sama się robi, nie trzeba się męczyć, sztuka jest

Dziwny zbieg okoliczności,czemu mi nikt nie da auta chociaż jednego,oj nie ma kto w tym kraju się za to wziąść i skończyć z Ty zebraniem ojca Tadeusza,A głupie stare mohery dają na niego tyle kasy żałosne to jest

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także