Rejestracja i logowanie

Ukradł słodycze za kilkaset złotych, teraz wpadł za wybicie szyby. 17-latek w rękach policji

Region 18-04-2018 Autor: ez
4
Ukradł słodycze za kilkaset złotych, teraz wpadł za wybicie szyby. 17-latek w rękach policji

Łęczyccy policjanci zatrzymali młodocianego wandala, który w miniony poniedziałek wybił sklepową szybę. Okazało się, że nie był to przestępczy debiut 17-latka. Na przełomie marca i kwietnia tego roku ukradł bowiem z dyskontu słodycze na łączną wartość pół tysiąca złotych.

Wczoraj, 17 kwietnia policjanci z łęczyckiej komendy przyjęli zawiadomienie dotyczące zniszczenia gabloty reklamowej przed jednym z dyskontów spożywczych na terenie miasta. Do zdarzenia miało dojść poprzedniego dnia w godzinach wieczornych. Sprawca wybicia szyby w witrynie był wówczas nieznany, a  straty wstępnie oszacowano na 530 zł.

- Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, iż związek z tym czynem ma 17-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego. Dodatkowo śledczy udowodnili, że na przełomie marca i kwietnia 2018 roku ten sam młodzieniec dwukrotnie dokonał kradzieży na terenie dyskontu, przed którym zniszczył witrynę. Wówczas jego łupem padły słodycze o wartości 535 zł - informuje asp. Mariusz Kowalski, rzecznik prasowy KPP w Łęczycy.

Młodzieniec usłyszał wczoraj zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży. Za takie przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Może chłopak był roztargniony?

@matka twój tok rozumowania jest inwalidą

Może matka nigdy mu nie kupowała słodyczy ? Lepiej niech policjanci łapią i zamykają prawdziwych złodziei, którzy okradają nas na miliardy a nie za 500 zł słodyczy.

Czyli policja powinna machnąć ręką na ten przypadek tak? Mam nadzieję, że ktoś cię kiedyś okradnie i policja zrobi tak jak mówisz

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także