Rejestracja i logowanie

Kobieta wypadła z okna w szpitalu. Lekarze walczą o jej życie

Region 11-06-2018 Autor: toza Foto: poglądowe
16
Kobieta wypadła z okna w szpitalu. Lekarze walczą o jej życie

Do bardzo groźnego wypadku doszło sobotniej nocy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy. Z okna placówki wypadła 41-letnia pacjentka, była hospitalizowana na oddziale chorób wewnętrznych. Kobieta przeżyła upadek. Od razy trafiła pod opiekę lekarzy.

Andrzej Pietruszka, dyrektor szpitala, mówi nam, że kobieta w ciężkim stanie trafiła na OIOM.

- Potwierdzam, że 9 czerwca przed północą pacjentka wyskoczyła z drugiego piętra. Od razu przystąpiono do udzielania jej pomocy. Następnie z miejsca zdarzenia przewieziono ją do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, zrobiono diagnostykę tomograficzną, ultrasonograficzną, diagnostykę laboratoryjną. Potem pacjentka został przewieziona na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej – mówi nam Andrzej Pietruszka, dyrektor szpitala w Łęczycy.

41-latka nadal przebywa na OIOM-ie. Jej stan nadal określany jest jako ciężki, lekarze walczą o jej życie.

- Robimy wszystko żeby uratować pacjentkę. Czy będziemy mieli daną taką szansę? Tego nie wiem. Ale podkreślam – lekarze na OIOM-ie intensywnie pracują, pielęgniarki anestezjologiczne również robią co w ich mocy, również biorą udział w procesie leczenia. Cały czas walczymy o zdrowie i życie pacjentki – mówi A. Pietruszka.

W tej chwili jest jeszcze zbyt wcześnie by orzec, że stan pacjentki jest stabilny. Jednocześnie dyrektor placówki zapewnia, że personel szpitala odpowiednio zadbał o bezpieczeństwo 41-latki.

- Proszę mi wierzyć, że pacjentka była właściwie zabezpieczona, co bada policja oraz prokuratura – mówi dyrektor ZOZ.

Mundurowi potwierdzają, że prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Policja informuje, że 41-latka została przyjęta na jeden z oddziałów szpitala 6 czerwca.

- Policję powiadomił dyżurujący lekarz. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, jak i przesłuchali świadków. Obecnie prowadzone czynności zmierzają do ustalenia czy zdarzenie ma charakter kryminalny - przyczyniły się do tego osoby trzecie, czy był to nieszczęśliwy wypadek – informuje nas asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP Łęczyca.

fot. poglądowe

Komentarze
komentarze (16)
Dodaj komentarz

to pijoczka byla z marskosciom watroby i welbie miala nierowno od f 16 toi wyskoczyla dobrze jom znam

Aneta moze

W łęczyckim szpitalu byłam 2 razy- złego słowa nie mogę napisać. Jedzenie w porządku, opieka z resztą też.

To co to za baba wiekowo to nawet mloda.

A co to za kobitka jest co wypadla z okna szpitala i jak ona to zrobila.

Po co te złośliwe komentarze?Nie nam oceniać.

A taki ten szpital dobry, że pacjenci oknem uciekają... Szkoda gadać! Gdyby w Kutnie tak było to już by pod szpitalem stały tefałeny, polszmaty i tefałpisy.

Spokojnie, jak przeżyje to ją z Łęczycy do Kutna odeślą na ortopedie...

Z tego co wiem , była chora . Moze, Diagnoza nie poradziła Sb z tym nie nam to oceniać... . Zdrowia pozostaje życzyć.

Miała cos z glowa, wiem bo ja znam..

coś mi sie zdaje ze jedyną osobą ktora ma cos z głową jestes ty...

Zobaczyła czym karmią w szpitalu i nie wytrzymała.

W szpitalu w Leczycy wyzywienie chorych jest dobe, o czym przekonalem sie osobiscie, bedac na oddziale chirurgii. A ty, jesli nie masz wiedzy ,nie pisz bzdur.

Dowiedziała się że kaczyńskiego operowali bez kolejki.

zastanow sie zanim cos napiszesz .moze uslyszala nie ta diagnoze co trzeba i moze miala zalamanie.ale zycze tej pani zdrowia

Miała już dość opieki w tym bałaganie. Postanowiła skrócić sobie cierpienia. Wielki wyczyn personelu! Poszkodowana od razu trafiła na SOR. Sukces. Sor był 20 metrów dalej. Szacunek! HE HE HE.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także