Rejestracja i logowanie

[WIDEO LIVE] Niedaleko Kutna trwa Marsz Równości

Region 10-08-2019 Autor: ksz
12
[WIDEO LIVE] Niedaleko Kutna trwa Marsz Równości

Dziś o godz. 13.00 rozpoczęła się w Płocku manifestacja w obronie tradycyjnych wartości, z kolei od godz. 14.00 trwa I Płocki Marsz Równości. Dodatkowo do płockiego Ratusza wpłynęły ostatnio zgłoszenia kilku innych zgromadzeń mniej więcej w tych samych godzinach, co oba wspomniane wydarzenia. Policja od rana przygotowywała się, aby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo.

Oprócz dużych policyjnych samochodów, których jest bardzo dużo w pobliżu budynku Antypodkowy, ustawiono także samochód z armatką wodną. Kolejne wozy ustawiono w pobliżu ul. Królewieckiej czy na ul. Tumskiej. Przypomnijmy, że pierwsze zgromadzenie miało rozpocząć się w sobotę o godz. 11.00 na pl. Obrońców Warszawy. Policjanci zjawili się na miejscu, jednak jak informuje Portal Płock wydarzenie miało zostać odwołane.

Kolejne zgłoszone do płockiego Ratusza zgromadzenia mają być w następujących miejscach:
- w godz. 13:00 - 15:00 na parkingu przed budynkiem Nowy Rynek 1,
- w godz. 13:00 - 15:00 na ul. Tumskiej 11 a,
- w godz. 13:00 - 15:00 na ul. Tumskiej w rejonie skrzyżowania  z ul. Sienkiewicza,
- w godz. 14:00 - 16:00 na ul. Tumskiej 5 A,
- w godz. 14:00 - 16:00 na pl. Narutowicza przed budynkiem sądu.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

na lepszą jakość was nie stać

A ja się pytam gdzie w tym czasie byli ci wszyscy wierzący i praktykujący katolicy , gdzie byli te śmierdzące tchórzliwe płockie szczury. Pewnie pochowali się po swoich norach a najodważniejsi wyglądali zza szyb lub węgła. Gdzie byli księża i płoccy hierarchowie , dlaczego żaden nie wypowiedział się podobnie jak b. Jędraszewski. Ich tchórzliwe dusze nie były w stanie nawet poprzeć jego słów. Jacy wierni i ich pasterze taka wiara. Jedno wielkie DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kris, Pan Bóg, jeśli istnieje, na pewno konkretnie się tobą zajmie.

Ubierają się w tęczowe piórka kochających , miłujących i tolerancyjnych a pod spodem kryje się ciemna , złowroga i obrzydliwa masa nie uznająca nic i nikogo poza swoim środowiskiem. Gdyby mogli to katolików wdeptali by w ziemię łącznie z kościołem. Cyniczne i fałszywe lewactwo rozlało się na ulicę i na siłę wchodzi do naszych domów , szkół itd. Kto nie z nimi to wróg, zdrajca, homofob, nazista , faszysta, zacofaniec i trzeba go gnębić , niszczyć i prześladować. Przykłady już są, typu napady na księży , kościoły , wyrzucanie ludzi z pracy , profanacje tego co ważne i święte dla katolików itp. Dlatego trzeba zrobić wszystko żeby dać odpór '' tęczowej zarazie'' bo to ideologia zła i szkodliwa dla Polski i Polaków.

Dlaczego nikt nie policzy kosztów ochrony tych demonstracji. Setki policjantów. Jak jest Boże Ciało czy idą pielgrzymki to policja jest zbędna. co się działo w Kostrzynie Więc kto robi zamieszania i chce być męczennikiem za swoje poglądy.

kutnianin, po pierwsze, co się działo w Kostrzynie? Po drugie spójrz sobie na tzw. marsz niepodległości - dlaczego nikt nie policzy kosztów policyjnej obstawy? A Światowe dni młodzieży - to samo? Ale widzę, że ciebie to już nie ciekawi?

Byle do koryta!wielka śmierdząca kupa!jaki ten naród zrobił się głupi. Potrzeba powołać organizację zomo i będzie porządek!

Spieprzaj dziadu (kris)

Spęd obleśnego i obrzydliwego lewactwa z całej Polski a nawet z zagranicy. Na czele stary komuch udający demokratę hehehehehe. Liczą że na walce z katolikami i kościołem wjadą do sejmowego koryta. A ja mówię WON !!!!!!!!!!!!!!!!!.

Ja też, won stąd.

Kris, ale kto cię słucha?

Tutaj też, się tych czubkow najechalo.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także