Rejestracja i logowanie

[WIDEO, ZDJĘCIA] Premier Mateusz Morawiecki przyjechał z wizytą: ''Państwo płaci z podatków, które zabraliśmy przestępcom''

Region 11-09-2019 Autor: ksz Foto: KPRM, wideo: PiS
33

Wczoraj nasz region odwiedził premier Mateusz Morawiecki, który ruszył w podróż po Polsce w ramach kampanii wyborczej.

Premier pojawił się w Łęczycy. Mówił w dużej mierze o podatkach i głośnych w ostatnim czasie zapowiedziach podnoszenia minimalnych wynagrodzeń. Szef rządu przypomniał także, że jego rząd w czasie obecnej kadencji wdrożył niższy CIT dla przedsiębiorców - z 15 do 9 proc. i wprowadził ułatwienia dot. tzw. małej działalności gospodarczej "czyli ZUS od przychodu".

- To jest dalej nasza filozofia gospodarcza: pomagać tym słabszym, a egzekwować od wielkich korporacji międzynarodowych, a pogonić z Polski mafie VAT-owskie - mówił Mateusz Morawiecki.

Podkreślał znaczenie rządowych projektów socjalnych.

- Uważam, że Polska może być lepsza, że dobrze, że jesteśmy w UE, ale polityka musi być polityką dla polskich rodzin, dla wszystkich którzy potrzebują wsparcia - zaznaczył.

Nie zabrakło także komentarza do decyzji o powierzeniu stanowiska europejskiego komisarza odpowiedzialnego za rolnictwo Januszowi Wojciechowskiemu.

- To, co chcieliśmy, to uzyskaliśmy, jedną z najważniejszych tek w Unii Europejskiej, tekę komisarza ds. rolnictwa - powiedział szef rządu podczas spotkania z łęczycanami.

Jak zaznaczył, powiat łęczycki to w dużym stopniu obszar rolniczy.

- Będziemy mogli skuteczniej walczyć o równość dopłat dla rolników polskich, żeby nie byli poszkodowani w porównaniu do francuskich, włoskich czy hiszpańskich. To się nazywa skuteczność - przekonywał premier.

komentarze (33)
Dodaj komentarz

Dobry wujek, daje z naszego i śmieje się w twarz z szyderczym uśmieszkiem. Jednych przestępców pozbawił kasy żeby dać swoim. Śmiechu warte, żenująca propaganda, wiadomo z jakich czasów.

Co ten BYŁY DORADCA TUSKA w KUTNIE ROBI- chyba frajerow szuka by na katopis głosować.

Walczesia fotka koniecznie. Czemu już mnie to nie dziwi?

WIDAC DZIELNYCH KANDYDATÓW NA WIECU WYBORCZYM TŁOK PRZY PREMIERZE KAZDY CHCE MIAC ZDJECIE Z PREMIEREM ZNOWU WIELKA AKCJA NO I KWIATY OD DR EWY TAK SIE ROBI WIELKIE OSIAGNIECIA BEZ SUKCESÓW NO JEDEN CUD SIE UDAŁ OBRONA RZEKI PRZED SCIEKAMI TRZASKOWSKIEGO KTORE DZIELDZIE WYSŁAŁ ZAPRZYJAZNIONEMU GDANSKOWI CIEKAWE CZY POMOZE I ZAPŁACI ZA SPADEK TURYSTYKI TAKI ON

Polska piekny kraj,ale to co sie tam wyrabia to brak słów. Bedziemy robic za miske ryżu,oj bedziemy.

Dlatego nie głosuję na PiS A premier niech ujawni majątek żony jak wszyscy!

Przecież wiecej nie chcecie.

Zabraliśmy Wam, malutką część z tego zwrócimy niektórym z Was, nazwaliśmy Was przęstępcami, a Wy jeszcze na nas z zadowoleniem zagłosujecie? Trzymajmy się razem.

Za wszystko zapłacą pracujący, w formie, podatków, drożyzny, składek na ZUS, wizyt u lekarzy i tp.

Po to są pieniądze,żeby nimi płacić,chodzi jednak o to żeby mieć na wszystko.

mają na wszystko nieroby i patologia, za nic nie płacą , żyją na koszt pracujących, mnie uczciwie pracujacego obskubują z kazdego grosza,

Masz rację popieram ! Pracodawcy nie płacą zusu PZU pensję na raty! Kto to kontroluje! Co na to miasto!

A o misce ryżu było coś ? 

Było, czekała na ciebie.

500 pluszaki i tak biegiem polecą na głosowanie oby im tego dobrobytu nie zabrała inna partia.

I bardzo dobrze trzeba obronić to wszystko. A co do innej partii,ta inna partia i jej zwolennicy to już swoje wzięli,robili to przez 30 lat,a zwykli,prości ludzie tylko na wszystko patrzyli, nikogo nie szanowali,grabili co mogli i wykorzystywali ludzi, dorabiając sie majątków, więc teraz niech płacą za pracę jak należy,lub niech sami wezmą sie do roboty.

Nieroby może sie wezmą za robote, bo do tej pory to im sie nieopłacało pracować ,lepiej wychodzili na zasiłkach, socjalu.

Wcale się nie dziwię, skoro pracodawcy płacą po 1600 zł( jak wyżej ktoś napisał) i to pewnie jeszcze na raty.

Hary Poter czarowal jak zwykle jest w formie

Morawiecki to zwykły kłamca i nic po za tym , tylko patrzeć jak zafunduje nam jeszcze większą inflacje.

A wiesz chociaż jaka jest inflacja?więc nie kłam.

Około 3 procent

Jakieś 30-40 tyś więcej za mieszkanie, żywność 80% więcej, opłaty, wizyty u lekarzy ,chyba nie 3%, jak piszesz.

Partia PiS wraz z podległym rządem, NBP, TK i wszystkimi innymi sługusami są w stanie posunąć się nawet do "drukowania pieniędzy" na pokrycie potrzeb swojej władzy i radości naiwnych wyborców - raz zdobytej władzy nie oddadzą nigdy - a inflacja ich nie martwi.

Uważam. że jedna partia nie powinna rządzić i PiS nie powinien mieć większości w sejmie! To bardzo ważne wybory . Dlatego Polacy wszyscy idźcie na wybory!

O ile pamiętam to Belka chciał dodrukować .

Przyjechał kłamca cierpiący na zaniki pamięci .

Pamięci to możesz mu co najwyżej pozazdrościć,jeszcze nigdy nie czytał z kartki,a zaniki pamieci to mieli ci zeznający przed komisjami sejmowymi.

Wolałeś jak ci się śmiali w oczy,nazywając chołotą zajadając ośmiorniczki.

Ośmiorniczki to Pikuś w porównaniu do tego co teraz się dzieje! Średniowiecze!

Poducz się z ortografii.

Ale wiesz o co chodzi?

Mateuszek kłamczuszek!!! !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także