Rejestracja i logowanie

Auto jechało bez kierowcy! Policjant zatrzymał je własnym ciałem

Region 05-04-2018 Autor: toza
15
Auto jechało bez kierowcy! Policjant zatrzymał je własnym ciałem

Widząc jadące przed sobą wężykiem auto, funkcjonariusze drogówki myśleli, że mają do czynienia z kolejnym pijanym kierowcą. Okazało się jednak, że w pojeździe... nikogo nie ma. Jeden z policjantów swoim ciałem zablokował staczający się samochód, dzięki czemu zapobiegł zderzeniu bezwładnie staczającej się osobówki innymi autami.

Wczoraj, przy ul. Spółdzielczej w Gostyninie, funkcjonariusze drogówki zauważyli, że jadący przed nimi pojazd zaczął wykonywać podejrzane manewry. Spodziewali się, że natrafili na pijanego, którego będą musieli zatrzymać. W rzeczywistości okazało się jednak, że pojazd poruszał się bez kierowcy wprost na inne samochody.

Policjant, aby nie doprowadzić do zderzenia, natychmiast zablokował swoim ciałem jadącą tyłem mazdę. Do uderzenia w inny samochód brakowało zaledwie kilku centymetrów. Równie szybko została ustalona kierująca mazdą. Okazało się, że 54-letnia mieszkanka Gostynina nie zaciągnęła hamulca ręcznego i pozostawiała pojazd na wzniesieniu co spowodowało jego staczanie się. Kobieta została ukarana mandatem za niezachowanie środków ostrożności przy postoju pojazdu.

Gdyby nie natychmiastowa reakcja policjanta mogłoby dojść do zderzenia z innymi pojazdami czy budynkami okalającymi ulicę.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

ja piernicze.. o czym wy piszecie.. drodzy redaktorzy prosimy Was znajdzcie ciekawsze tematy

zatrzymal wlasnom du po m

Mój wujek to na penisie wiadro wody potrafił przenosić.

Chyba naprawdę nie macie co robić tylko pisać bzdury .Niedługo KCI straci czytelników

Tzw wyklęty?

Te wszystkie minusy to chyba jakiś zakompleksiony policjant daje

A co z mandatem dla policjanta z kutna co też w radiowozie tez nie zaciągną ręcznego czy też dostał mandat ?

Ale tu wszyscy jadowici, brawo dla pana policjanta, wcale nie musiał zatrzymywać pojazdu narażając własne zdrowie, ale zaryzykował, by oszczędzić innym szkód i nieprzyjemności emoji

Mandat?? Pouczenie nie łaska??, Nie no jakże przecież normy się nie wyrobi i nie będzie premii standard

Szczerze? Jak nie potrafisz upilnować swojego Pojazdu, który się stacza. Jakby nabrał pędu i jakiegoś dzieciaka rozjechał, pal licho kolizja. To byś miał dopiero problemy, nie tylko Mandat.

Czy nie ma już nic ważniejszego do pisania niz policjant, który zatrzymuje własnym ciałem samochód. Ciekawe czy jakby jechał 100 km/h tez by zaryzykował. Buahhhhha

A co z tym policjantem co strzelał ????????????????

Bohater..

ciekawe, jak by mu np. nogę uszkodziło... a wtedy odszkodowanie za wypadek przy pracy, L4...

pewnie L4 bo to uszczerbek na zdrowiu xd

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także