Rejestracja i logowanie

Bezdomny ma gest :"Oddam dwa auta gostynińskim duszpasterzom"

Region 25-01-2018 Autor: bnp
16
Bezdomny ma gest :

Nie dwa "volkswageniki", a dwa mercedesy oferuje gostynińskim duchownym tajemniczy bezdomny w średnim wieku. Chodzi o ogłoszenie, które pojawiło się dziś na Spotted Gostynin, nawiązujące bez wątpienia do zdobywającego w ostatnich dniach szczyty popularności, szokującego swoją absurdalnością wideo z udziałem Tadeusza Rydzyka. Nie wiadomo jakie konkretnie modele miałyby trafić w posiadanie gostynińskich parafii, trudno też wierzyć w wiarygodność domniemanego bezdomnego, lecz jedno jest pewne - sam spot wywołał w wirtualnym świecie niemałą konsternację.

W ubiegłym tygodniu sieć obiegł filmik z ojcem Dyrektorem w roli głównej. Jest to fragment programu wyemitowanego w 2016 roku na antenie TV Trwam. W telewizyjnym studiu Tadeusz Rydzyk wyjaśnia, jak wszedł w posiadanie dwóch szczególnych aut. Historia przedstawiona przez toruńskiego redemptorystę wprowadziła w zdumienie samego prowadzącego. Zresztą, nie sposób mu się dziwić...

- Akurat ten samochód dostaliśmy, nie wiecie o tym, od bezdomnego. Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety, Pan Stanisław zmarł - przekonywał T. Rydzyk. 

W dalszej części programu Ojciec Dyrektor wyjaśnił, że chodziło o dwa "volkswageniki". Jeśli ktoś nie miał jeszcze przyjemności oglądać nagrania, może je znaleźć TUTAJ

Wideo szybko stało się hitem internetu i numerem 2 w #karcie na czasie na serwisie Youtube. Niesłychana historia błyskawicznie przedarła się również do Gostynina, a Pan Stanisław z Warszawy znalazł swojego następce... Na profilu Spotted Gostynin  pojawiło się bowiem pewne tajemnicze ogłoszenie od - niemniej tajemniczego jegomościa. 

- Witam, jestem bezdomnym mężczyzną w średnim wieku. Dostałem w spadku 3 samochody, lecz jeden w zupełności mi wystarczy, przywykłem do życia w ascezie. Dlatego też z miłą chęcią oddam 2 mercedesy duszpasterzom z gostynińskich parafii. Z wyrazami uznania, Marek.

Podobnie jak w przypadku filmiku z ojcem Rydzykiem, wpis ze Spotted wywołał natychmiastowy szum na portalach społecznościowym. 

- Radzę się śpieszyć bo Pan Marek może umrzeć niedługo [...], Panie Marku prosze ogloszenie uniescic na Torunskim spotted , jestem wrecz pewien, ze czlowiek o imieniu Tadeusz bedzie zainteresowany Region:) Bog zaplac [...] - komentują spot internauci

Kim jest tajemniczy Pan Marek? I, jak gostynińscy duchowni zareagowaliby na tak hojny podarunek?

komentarze (16)
Dodaj komentarz

To jest szarlatan w ludzkiej skórze.!.. Dziadostwo ,to on powinien dać dach nad głową bezdomnemu a nie szczycić się że bezdomny ofiarował auto..Jedna wielka pomyłka i wstyd dla całego kościoła a państwo jeszcze liże mu dupę....

To niech sprzeda te samochody na złom, pożyje sobie jak król przez tydzień, a nie wielkie halo w internecie, nieprawdaż?

Policjant jak ukradnie to złodziej , miał pilnować a kradł . A jak ksiądz wykręci taki numer to o nim mówią , to tylko człowiek.

najpierw mohery ładują na radio z Torunia a póżniej nie ma leki i utrzymanie i zaczyna się lament

Ja w spadku dostałem pięć samochodów takich na resorach oddam za darmo cztery do domu spokojnej starości

Mam wóz z gnojem. Dostawa do Torunia gratis z możliwością rozrzucenia przed wejściem do posesji.

Tatusiu Tadeuszu daj mi jednego Volkswagenika to nie będeCiebie poniewierał.

ja mam 4 samochody czy ojcec tyrektoj przyjmie aaaaaaaaaaa mam jeszcze stary rower

Ja tylko zwrócę uwagę na jedno. Mówi się o różnych patologicznych zachowaniach u księży itd. Tylko tacy ludzie kapłanami zwyczajnie nie są i nie powinni się tak nazywać to proste. Tak jak lekarz biorący łapówkę, budowlaniec który kradnie materiały, artysta tworzący performans nie powinien przypisywać sobie docelowego zawodu. Tymczasem o ludziach którzy działają z powołania w tym księżach się nie mówi. No i tu nie ma winy Boga, a ludzi. Bo jeśli ktoś poda się za policjanta i będzie przyjmował łapówki, to jest wina policji czy tego oszusta? No właśnie.

Ludzie- to nie jest żaden łojciec, tylko biznesmen i złodziej z torunia, twórca sekty rydzykowej, oszust pod przykrywką Boga.

To jak na niego maja mówic jego dzieci? Wujku????

hahaa ,,, dobre dobre

Nie wiedziałem , że p. Antoni i p expremier są bezrobotnymi.

Dziwi mnie ze za Tego HAHMENTA [zlodz...a nie bierze sie niezalezna Prokuratura te Jego przekrety wolaja opomste do nieba. To nie jest zaden OJCIEC lecz kretacz.

coraz częściej pojawiają się tematy na tym forum z różnych stron typu :"spotted...". Mam wrażenie, że sami dziennikarze z tego portalu wrzucają tam swoje teksty, żeby potem mieć o czym pisać na swoim portalu. W sumie praca sama się robi, nie trzeba się męczyć, sztuka jest

Dziwny zbieg okoliczności,czemu mi nikt nie da auta chociaż jednego,oj nie ma kto w tym kraju się za to wziąść i skończyć z Ty zebraniem ojca Tadeusza,A głupie stare mohery dają na niego tyle kasy żałosne to jest

dodaj komentarz
Czytaj także