Rejestracja i logowanie

Biegał półnago w centrum miasta, w jego samochodzie znaleziono...

Region 28-06-2019 Autor: ksz Foto: ilustracyjne
1
Biegał półnago w centrum miasta, w jego samochodzie znaleziono...

25-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów we wtorkową noc. Okazało się, że w samochodzie, w którym chował się przed stróżami prawa, przechowywał także metamfetaminę. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do policyjnego aresztu 25-letni mieszkaniec gminy Gostynin trafił we wtorkową noc. Wcześniej policjantów zainteresowało nielogiczne zachowanie na wpół nagiego mężczyzny w centrum Gostynina. Na widok funkcjonariuszy schował się w zaparkowanym audi. Okazało się, że był nietrzeźwy a w pojeździe mundurowi znaleźli 8 woreczków foliowych z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że to metamfetamina.

Po wytrzeźwieniu 25-latek przyznał, że narkotyki były jego własnością. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

grozi 3 lata. ja bym nie zamykał. niech robi za darmo w pini polonia z rok to zrozumie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także