Rejestracja i logowanie

Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach

Region 07-10-2019 Autor: ksz Foto: KPP Łęczyca
Ciężkie dachowanie na prostej drodze! Dwie osoby w szpitalach
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (9)
Dodaj komentarz

88952634'+'

88952634s3

88952634-0

88952634'`"(

A co mówi poszkodowany kierowca? Nie stwierdził, że zwierzę wybiegło na drogę? Wiele przypadków jest, że właściciele psów, Nie pilnują pupilów i sobie te biegną prosto pod samochód. Teraz zamiast rozjechać unikaj rozjechania, wyglądasz tak jak ten pojazd, potłuczony, po dachowaniu, może żywy o ile nie zaliczysz drzewa.

Nie wiem, jak to możliwe? Może ktoś mu zajechał drogę, albo opona strzeliła? Jak można tak z tyłka dachować na prostej drodze? Zaliczył pobocze przez roztargnienie?

Ma ktoś namiary na kierowcę toyoty? Jestem zainteresowany kupnem felgi tylnej

jak by nie jechał szybko to by nie dachował debil

Widzisz, Jak ja bym nie jechał odpowiednio szybko, to bym rozjechał Psa, tak to nawet nie zdążył dobiec, i bezpiecznie bez szwanku go ominąłem. Są sytuacje, że powolna jazda czyni szkody, szybka również, owszem. Ale Ile jest wypadków niesklasyfikowanych w rejestrze policyjnych tzw. Bez sprawcy. W przypadku psa właściciela, sprawcą jest właściciel, i tak powinno być. W przypadku zwierząt dzikich, no tutaj już zaczynają się schody. Szukać leśniczego? Może jeśli chodzi o dzika, oskarżyć sądownie wszystkich obrońców dzików? I odzyskać kasę za szkody wyrządzone, czy to na polu uprawnym, czy w samochodzie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...