Rejestracja i logowanie

Dostawczak wjechał w osobówkę na autostradzie

Region 15-03-2019 Autor: ksz
0

Wczoraj tuż przed godz. 16:00 na 312 km autostrady A-2 zderzyły się dwa pojazdy. W stojącego na pasie awaryjnym mercedesa najechał dostawczy citroen. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jezdnia w kierunku Warszawy na czas lądowania śmigłowca LPR była zablokowana.

O sprawie informuje Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że citroen kierowany przez 48–letniego mieszkańca Łodzi, jadąc w kierunku Warszawy zderzył się z osobowym mercedesem, który stał na pasie awaryjnym, po tym jak uległ awarii. W unieruchomionym aucie w chwili zderzenia przebywało małżeństwo z woj. zachodniopomorskiego, oczekując na przyjazd holownika. Największych obrażeń doznał 58–letni pasażer dostawczego citroena, który został przetransportowany śmigłowcem LPR do jednego z łódzkich szpitali. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga na czas lądowania śmigłowca była zablokowana. Kierowcy pojazdów trzeźwi. 

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także