Rejestracja i logowanie

Dwóch dorosłych naćpało 12-latkę. Wylądowała w szpitalu

Region 24-04-2019 Autor: portalplock.pl
12
Dwóch dorosłych naćpało 12-latkę. Wylądowała w szpitalu

W święta do płockiego szpitala trafiła 12-latka z objawami zatrucia środkami odurzającymi. Jak informują śledczy, całe zdarzenie miało miejsce w Gostyninie. W związku z tą sprawą zatrzymano dwie osoby.

Z soboty na niedzielę 12-latka, zamiast wrócić do domu, wybrała się ze znajomymi na imprezę. Rodzice, którzy w tym czasie bezskutecznie próbowali skontaktować się z córką, około godz. 3:00 poinformowali policję. Zaginioną dziewczynę odnaleziono w niedzielę około godz. 10:00. Jak poinformowało płockie Radio dla Ciebie, w niedzielę została odwieziona do szpitala w Płocku z objawami zatrucia narkotykiem. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ustalono, że 12-latka miała zostać na imprezie w Gostyninie poczęstowana środkami odurzającymi. W związku z tą sprawą policja zatrzymała dwóch mężczyzn: 22-latka i 26-latka. Obaj są mieszkańcami Gostynina. Prokuratur rejonowy z Gostynina przedstawił 22-latkowi zarzut udzielania środków odurzających osobie małoletniej. Za taki czyn grozi kara do 8 lat więzienia. Z kolei 26-latek odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Została poczestowwna? Kto pisze te artykuły? A co to narkotyki to jakieś przysmaki? Poczestowwna? Chyba naćpana.. A jak dadzą tabletkę gwałtu to też napiszecie że została poczestowwna tabletką gwałtu?

S****ysyny pedofile **** niech gniją w więzieniu ćpuny.. Postanowili się zabawić z dzieckiem i naćpać je.. Ci co gadają że wina dziecka to takie same ćpuny.. Dziecko w tym wieku nie wie jak ma się zachować w pewnych sytuacjach. Ktoś ją namówił obiecał że zaraz wrócą a ją naćpali i do rana się zabawiali s****ysyny.. **** wszystkich s****ysynów co tak robią i dają narkotyki dziecią

12 latka na imprezie w Gostyninie? Nie wytrzymam.

Ja się pytam gdzie są rodzice jak nic nie wiedzą... koledzy jacy koledzy dla 12 latka to są stare ludzie A jej szkoda że nie skończyło się gorzej.... życzę jej jak najgorzej

Ty ****o rzyczysz dziecku gorzej? Zamknij pizde

GGG rany boskie kobieto.. 10latka na plac zabaw z opieka? Ja rozumiem poirytowanoe na tamta sytuacje(choc jest napisane ze rodzice probowali sie skontaktowac) ale na litosc boska 10lataka z matka na plac zabaw.. w tym wieku dziecko juz powinno uczyc sie odpowiedzialnosci, umiec samo rozwiazywac ,,konflikty,, bez patrzenia z boku matki.. Pozdrawiam.

Gratuluję rodzicą którzy puszczają 12 letnie dziecko na imprezę...

A co dopiero jechać na imprezę i brać jakieś środki odurzajce!

Gdzie rodzice tej dziewczyny?!!??????? Moja córka ma 10 lat nie wyobrażam sobie żeby sama bez opieki poszła na plac zabaw!!!!!

Wspolczuje córce

Szkoda córki he ciekawe czy sama się podciera

Szczęście w nieszczęściu, że tylko tak to się skończyło...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także