Rejestracja i logowanie

Kradł w dyskoncie, wpadł na pachnącym uczynku

Region 09-05-2019 Autor: ksz Foto: KPP Łęczyca
4
Kradł w dyskoncie, wpadł na pachnącym uczynku

Policjanci zatrzymali 33–latka podejrzewanego o kradzież kosmetyków wartych ponad 700 zł. Nieuczciwy klient sklepu wpadł w ręce pracowników dyskontu, tuż po tym jak usiłował oddalić się z pachnącym łupem. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

7 maja patrol policji pojechał do jednego z dyskontów działających na terenie Łęczycy. Tam na gorącym uczynku, pracownicy placówki ujęli 33– letniego mężczyznę.

Zuchwały złodziej zrabował elektryczną szczoteczkę do zębów oraz dwa flakony markowych perfum. Ujęli go czujni pracownicy, kiedy ten usiłował opuścić sklep nie płacąc za towar warty ponad 700 zł - mówi asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, który jak się okazało był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kradzieży. Przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec pow. łęczyckiego był już notowany za konflikt z prawem.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

w aquaparku emerytce z pod majteczek wyskoczył kawałek kału. spierd...oliłem i brzydzę się iść tam z dziećmi.

Normalnie żal złapali chłopaszka co ukradł perfumy faktycznie wielki przestępca aż musieli o tym napisać

pochwalasz tą kradzież Krystianie ?

noo faktycznie przestępca jak cholera i jeszcze foto! Policja beznadziejna - ośmiesza się tylko chwaląc się takimi dokonaniami - zatrzymaniem. a prawdziwi złodzieje oszuści pedofile itp..na wolności.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także