Rejestracja i logowanie

Miasto ma swoją aplikację!

Region 13-03-2019 Autor: ksz Foto: UM Łęczyca
1
Miasto ma swoją aplikację!

Żyjemy w dobie wiadomości. Szybkość i dostępność przekazu doprowadziła do tego, że co chwila napotykamy jakąś nową informację. W dzisiejszych czasach prostota w działaniach jest ceniona, a co może być prostszego niż wiadomości bezpośrednio w telefonie? Na to pozwala całkowicie darmowa aplikacja mobilna „e-Łęczyca”, którą każdy może mieć w swoim smartfonie.

Aplikacja daje dużą łatwość w pozyskiwaniu informacji na temat tego, co się dzieje w naszym mieście, a duże i czytelne zakładki gwarantują swobodne korzystanie z aplikacji.

W przypadku istotnych zdarzeń takich jak na przykład ostrzeżenia meteorologiczne, użytkownik zostanie o nich natychmiast powiadomiony. Ponadto, zakładka „wyślij zgłoszenie” pozwala z kolei mieszkańcom na zgłaszanie Urzędowi Miejskiemu różnych zdarzeń jak choćby przewrócony znak drogowy czy niedziałające oświetlenie.

Aplikacja działa na platformach Android, iOS oraz Microsoft Phone. Pobrać ją można za darmo ze sklepów każdej platformy.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

A kiedy e-Kutno?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także